جهت خرید و مشاوره تجهیزات اعلام حریق میتوانید با شماره 36101379-026 و یا 09212797149 تماس بگیرید.

در صورت تکمیل فرم زیر همکاران ما بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.آیا می دانستید با عقد قرارداد پشتیبانی از سایر تخفیفات و مزایای ویژه ایمن ساز خزایی برخوردار خواهید شد.

تعرفه های شارژ کپسول بر پایه نرخ اعلامی اتحادیه در سال جاری رااز اینجا می توانید ببینید.

آماده سازی فرم
لطفا صبر کنید

فرم ساز آسان

 

شرکت ایمن ساز خزایی(سهامی خاص) دارای تاییدیه صلاحیت ایمنی و مجوز های لازم جهت شارژ کپسول آتش نشانی می باشد.

تعرفه های شارژ کپسول بر پایه نرخ اعلامی اتحادیه در سال جاری رااز اینجا می توانید ببینید.

 

شارژ کپسول آتش‌نشانی

کپسول های آتش نشانی یکی از ابزارهایی هستند که امروزه برای حفظ ایمنی در همه جا، بیمارستان ها، هواپیماها، سالن های ورزشی، سالن های زیبایی، مدارس و غیره مورد استفاده قرار می گیرند و از آسیب جدی به جان و مال جلوگیری می کنند.جهت خرید انواع کپسول آتش نشانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید از خدمات ما استفاده نمایید.

آیا می دانید این کپسول ها حاوی موادی هستند که پس از مدتی نیاز به شارژ مجدد دارند ؟

در صورت نگهداری این کپسول ها در شرایط نامناسب مواد شیمیایی داخل آنها تغییر ماهیت داده و کاربری خود را از دست می دهند و یا در صورت وجود هر گونه نشتی، گازهای عمل کننده در آنها از دست می روند. درصورت عدم شارژ به موقع کپسول آتش نشانی ، در هنگام مواجهه با حادثه، شما بدون سپر خواهید بود .کارشناسان ما علاوه بر شارژ مجدد کپسول ها از سلامت کلیه قطعات کپسول آتش نشانی اطمینان حاصل می کنند.

وجود این خاموش کننده های دستی به همراه یک سیستم اعلام حریق از زیانبارترین حوادث جلوگیری بعمل آورده و از جان انسانها محافظت می کند.شرکت ایمن ساز خزایی (سهامی خاص) با جدیدترین متدهای روز شارژ کردن کپسول های آتش نشانی و با استفاده از بهترین مواد اولیه، در هزینه های شما همراهان عزیز  صرفه جویی به عمل خواهد آورد.

ایمن ساز خزایی (سهامی خاص) با دارا بودن مرکز تخصصی شارژ کپسولهای آتش نشانی با دستگاه های اتوماتیک و پنوماتیک اماده ارایه خدمات در منطقه صنعتی جاده مخصوص (بزرگراه لشگری) کرج می باشد. این شرکت با دارا بودن  نیروی مجرب و  ارایه خدمات ویژه و رایگان ،عضو اتحادیه کشوری و  لیست شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی کرج می باشد.ایمن ساز خزایی آمادگی خود جهت عقد قرارداد پشتیبانی با سازمانها و کارخانجات و ادارات و کارگاههای صنعتی و ساختمان های تجاری و مسکونی در محدوده جاده مخصوص و شهر کرج ،شهریار و اندیشه و غرب تهران را اعلام می دارد.

تعرفه های شارژ کپسول بر پایه نرخ اعلامی اتحادیه در سال جاری رااز اینجا می توانید ببینید.

در صورت عقد قرارداد پشتیبانی علاوه بر تخفیف ویژه در شارژ کپسول از سایر خدمات این شرکت بهره مند می گردید.