صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

نشاکار مزرعه ساخت شرکت تیدا

نشاکار مزرعه ساخت شرکت تیدا

با توجه به اقلیم خشک ایران و نیاز مبرم به کاهش مصرف آب و همزمان با بالابردن عملکرد محصول در واحد سطح، تغییر شیوه کشت از کاشت مستقیم بذر به کشت نشایی ضروریست. بطور خلاصه مزایای کشت نشایی را می توان در موارد ذیل خلاصه کرد:

کوتاه شدن دوره رشد گیاه در مزرعه و زودرسی محصول

استفاده حداکثری از زمین

امکان کشت بیش از یک مرتبه در سال

مقاومت بالا در برابر آفات، بیماری ها و تنش های محیطی

کاهش مصرف بذر و هزینه های آن

کاهش هزینه های نیروی انسانی

کاهش مصرف آب و سایر نهاده ها

امکان برداشت تناژ بالاتر

کاهش هزینه های کاشت، داشت و برداشت

با توجه به مزایای بسیار کشت نشایی و اقبال عمومی به این شیوه کشت، نیاز به ماشین نشاکار در کشور محسوس است و این درحالی است که اغلب این ماشین ها از خارج از ایران و با قیمت های بالا بدون خدمات فنی و پشتیبانی تامین می شوند.

گروه صنعتی تیدا تولیدکننده تخصصی ماشین های گلخانه و ادوات کشاورزی، ماشین زراعی نشاکار مزرعه را مطابق با شرایط زمین های کشاورزی ایران تولید و به جامعه کشاورزی کشور عرضه نمود.

ویژگی های نشاکار مزرعه تیدا

نشاکار تیدا مناسب برای کشت نشای توپی (نشای پرورش داده شده در سینی نشا) می باشد. در این ماشین، طبقاتی برای قرارگیری سینی های نشا و حمل آسان تعداد زیاد سینی نشا در مزرعه درنظر گرفته شده.

نشاکار تیدا چهار ردیفه و نیازمند 4 اپراتور است. نشاها توسط اپراتورها در محفظه مخصوص قرار داده می شوند. زمین توسط تیغه های مخصوص شکافته شده و مکان مناسب برای قرار گیری نشا را فراهم میکند، سپس نشا در شیار قرار گرفته و توسط چرخ های فشاردهنده خاک پای نشا تثبیت می شود. هر واحد نشاکار در ساعت 4000 نشا را کشت می کند و در مجموع در هر ساعت 16000 نشا توسط ماشین نشاکار تیدا کشت می شود که در مقایسه با کشت دستی از عملکرد بالایی برخوردار است.

اطلاعات تماس :

دفتر مرکزی : کرج – بلوار طالقانی شمالی – نبش خیابان شکوفه – ساختمان میلاد واحد 7 

کارخانه: دزفول – کیلومتر 3 جاده سردشت

تلفن : 39-09904823436 

موبایل : 09904823436