شرکت ایمن شتاب روز

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

کویل فین پلیت ساخت شرکت صنایع تهویه پارس سعید


کویل فین پلیت DX سرمایشی با گلدن فین 3.8 و تراکم 8 فین بر اینچ با ظرفیت 9 تن ساخت شرکت صنایع تهویه پارس سعید

کویل مسی مبدل حرارت در ابعاد و اندازه های مختلف در ردیف های و فین های قابل تعیین و محاسبه شده ضریب تبادل حرارت بسیار بالایی که با استفاده از سیال گرم شده و عبور آن از داخل لوله های مسی با ضریب تبادل حرارتی فوق العاده بالا کار انتقال گرما و همچنین ایجاد یک محیط با گرمایش مناسب در اختیار مصرف کنندگان این سیستم قرار می دهد

کویل های گرمایشی مسی مناسب برای سیال های آب و روغن به عنوان ماده سیال حرارت دیده وظیفه انتقال گرما را به عهده تامین می گردد

کویل ها هم به عنوان سیستم سرد کننده و هم گرم کننده ی آب، روغن و انواع مایعات تلقی میشوند به طوریکه مایع مورد نظر پس از ورود به لوله های فین دار تعبیه شده که عموما از جنس آلومینوم و یا مس هستند سرد و یا گرم میشود و برای کاربرد هایی از قبیل تامین آب سرد و یا گرم چیلر ها و سایر مصارف آماده میگردند.

بالاترین راندمان و سطح تبادل حرارتی از بین سه مدل کویل های فین پلیت،فین اسپیرال و اکسترود مطعلق به کویل های فین پلیت میباشد که فین ها به صورت صفحات پانچ شده در کنار هم با فاصله های معین که لوله ها در داخل پلیت ها اکسپند شده و بسته به نوع تبادل حرارت طراحی سایز و هدربندی میشوند. جنس این کویل ها قالبا از مس به دلیل انتقال گرمایی بالای این فلز میباشد.

بین سه نوع از کویل های فین پلیت ، فین اسپیرال و اکسترود پس از کویل فین پلیت کویل اکسترود بالاترین راندمان حرارتی را دارد این نوع از کویل ها دارای فین هایی از جنس استیل ضد اسید هستند که این محصول را برای استفاده در اویل کولینگ ها(Oil cooling)، کندانسور آمونیاکی،فن کویل های بخار و سیستم های تحت فشار بالا مناسب میکند.

در نهایت پایین ترین سطح راندمان کویل ها متعلق به کویل های فین اسپیرال است که از لوله های فلزی و یا فولادی ساخته میشود و نواری ورقی به دور فین ها مانند فنر متصل میشود تعداد فین ها بین 8-6 فین متناوب است. این گونه از کویل ها برای روغن های داغ و کوئل های بخار ارزان قیمت مورد مصرف قرار میگیرند.

نشانی :

شرکت صنایع تهویه پارس سعید

کرج – جاده ملارد- ۲۰۰ متر بعد از انبار نفت- به سمت فردیس

ایمیل :

info@tahvie-pars.com

تلفن :

۰۲۶-۳۶۶۰۰۰۳۳
۰۲۶-۳۶۶۰۵۷۹۴
۰۲۶-۳۶۶۱۴۳۴۲

منبع : سایت شرکت صنایع تهویه پارس سعید