صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

برج خنک کن ساخت شرکت صنایع تهویه پارس سعید

برج های خنک کن همواره منبع تامین آب خنک شده برای کندانسور چیلر های تراکمی و جذبی تلقی میشوند که عمداتا به صورت مستقل کاربردی ندارند.اساس خنک سازی مایع در این برج ها تبخیر سطحیست که در آن ذرات سطحی ماده مورد نظر برای تامین انرژی لازم را تبخیر شدن و بالا بردن دمای خود از مایع به صورت گرما انرژی دریافت میکند که این گرمای جذب شده از مایع سبب خنک شدن مایع مورد نظر میشود. برای افزایش سرعت این فرآیند غالبا از فن های ملخی استفاده میشود.
جنس این برج ها عموما از گالوانیزه،ذوزنقه چوبی و فایبر گلاس میباشد.

این نوع محصول از 20 تن برودت جهت استفاده در صنایع تزریق پلاستیک تا 860 تن برودت جهت کارخانجات و صنایع قابل تولید میباشد.

یکی از مهمترین عواملی که می تواند بر طول عمر هر دستگاهی تاثیر مستقیم داشته باشد بحث گرمای تولید شده توسط آن و روشهای انتقال آن به محیط خارج می باشد اگر بتوان با کیفیت و راندمان بالا به دفع حرارت و خنک سازی دستگاه های سیستم اقدام شود  عمر دستگاه ها به صورت خودکار افزایش می یابد در نتیجه راندمان کاری سیستم نیز بهبود بخشیده می شود برای این این موضوع می توان از برج خنک کن (COOLING TOWER) استفاده نمود که وظیفه اصلی آن خنک کردن دستگاه های داخل سیستم می باشد. این محصول بسته به نیاز مشتری می تواند در طراحی اش تغییراتی ایجاد گردد.

نشانی :

شرکت صنایع تهویه پارس سعید

کرج – جاده ملارد- ۲۰۰ متر بعد از انبار نفت- به سمت فردیس

ایمیل :

info@tahvie-pars.com

تلفن :

۰۲۶-۳۶۶۰۰۰۳۳
۰۲۶-۳۶۶۰۵۷۹۴
۰۲۶-۳۶۶۱۴۳۴۲

منبع : سایت شرکت صنایع تهویه پارس سعید