صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

سیستم کنترل هوشمند ساتراپ ساخت شرکت ساتر الکتریک

سیستم کنترل هوشمند ساتراپ ساخت شرکت ساتر الکتریک

 

 

به منظور کشت مناسب و بهینه، رسیدن به حداکثر بهره وری و پیشرو بودن در صنعت گلخانه، باید با نکات تخصصی کشت و نحوه مدیریت صحیح گلخانه آشنا باشید. یکی از نکات مهم در مدیریت صحیح گلخانه، دانستن نحوه ایجاد شرایط اقلیمی مطلوب و متناسب با نوع محصولات است. عواملی که شرایط اقلیمی را تحت تاثیر قرار می دهند شامل دما، رطوبت، کربن دی اکسید، میزان تابش نور و … می باشند. تمامی تجهیزات در حال کار در گلخانه به دنبال تعدیل این عوامل برای ایجاد اقلیم مطلوب هستند. سیستم کنترل هوشمند ساتراپ امکان کنترل و پایش تمامی تجهیزات درون گلخانه برای ایجاد شرایط مطلوب و مد نظر شما را فراهم می کند.

ایستگاه های هواشناسی و اندازه گیری

ایستگاه هواشناسی شرایط اقلیمی بیرون گلخانه را ثبت می کند و ایستگاه اندازه گیری عوامل تاثیرگذار بر اقلیم درون گلخانه. موارد قابل ثبت عبارتند از:

نور

سرعت وزش باد

باران

دما

جهت وزش باد

رطوبت

نرم افزار کامپیوتری

این نرم افزار به نوعی یک مرکز کنترل جامع است که اطلاعات آب و هوایی و همچنین عملکرد تجهیزات گلخانه را نمایش می دهد و برای شما امکان کنترل کامل هر آنچه را که در گلخانه رخ می دهد، فراهم می کند. با این نرم افزار، شما می توانید از هر نقطه ای از دنیا گلخانه خود را پایش و کنترل کنید.

مشاهده وضعیت تجهیزات گلخانه

امکان ثبت اطلاعات گذشته به منظور انجام تحلیل

قابلیت کنترل دستی و خودکار تجهیزات

تغییر تنظیمات عملکرد تمامی تجهیزات

برنامه تلفن همراه

 

 

 

برنامه تلفن همراه ساتراپ یک نرم افزار مدیریتی جامع است که به شما امکان مدیریت گلخانه را از هر جایی که هستید و بدون نیاز به اینترنت می دهد. ویژگی منحصر به فرد دیگر این نرم افزار، ارسال پیامک های هشدار و ضروری می باشد.

ارزش ها

36 درصد کاهش آفات و بیماری ها

33 درصد افزایش کیفیت

23 درصد کاهش مصرف انرژی

29 درصد افزایش بهره وری

اطلاعات تماس

واحد پشتیبانی 03536227796 

واحد فروش 03537261452

e-mail : info@satrap.co