صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

بیل و بیلچه ساخت شرکت کابین استیل

بیل و بیلچه ساخت شرکت کابین استیل

شرح
کد
طول
عرض
ضخامت
عمر مفید
موارد استفاده
تصاویر
بیلچه B101 ٣٠سانتیمتر ٨سانتیمتر ۶/١میلیمتر ____ ____
بیل 2 B201 ۴٢ سانتیمتر ٢۴ سانتیمتر ۶/١میلیمتر ۵-٣ سال کشاورزی – ساختمانی- منازل
بیل 3 B301 ۴۵سانتیمتر ٢۶ سانتیمتر ۶/١میلیمتر ۵-٣ سال شهرداری – غله – تولیدی ها
بیل گلوبند یا آمریکایی G401 ۵٢ سانتیمتر ٢٢ سانتیمتر 1/8 میلیمتر _____ ____
بیل تخت T601 ٣۶ سانتیمتر 21 سانتیمتر 1/8 میلیمتر 4 – 6 سال ____
بیل پاروئی P501 ۴٣ سانتیمتر ٢۴ سانتیمتر 1/8 میلیمتر ____ ____

بیل ٢

بیل فوق از ورق فولاد آلیاژی دارای خواص فیزیکی و مکانیکی مناسب با کاربری آن تهیه شده که در داخل حمام های نمک قرار گرفته و سختکاری می گردد و از مقاومت بالایی در برابر سایش برخوردار است. در مرحله انتهایی فرآیند، این بیل تحت عملیات حرارتی خاصی قرار گرفته به طوریکه با حفظ سختی، انعطاف پذیری آن نیز افزایش می یابد. در خاتمه، واحد کنترل کیفیت محصول را تحت انجام تستهای مکانیکی به جهت اطمینان از حصول فرایند مکانیکی مطلوب قرار می دهد .
این بیل در زمینه های کشاورزی (از قبیل باغها و مزارع)، ساختمانی، صنعت و منازل مانند باغچه و کلیه مواردی که نیاز به کندن و جابجائی خاک است، کاربرد دارد. بیل۲ بسته به نوع کاربری آن بین ٣ تا ۵ سال عمر مفید دارد.

بیل۳

بیل فوق از ورق فولاد آلیاژی دارای خواص فیزیکی و مکانیکی مناسب با کاربری آن تهیه شده که در داخل حمامهای نمک قرار گرفته و سختکاری می گردد و از مقاومت بالایی در برابر سایش برخوردار است. در مرحله انتهایی فرآیند، این بیل تحت عملیات حرارتی خاصی قرار گرفته به طوریکه با حفظ سختی، انعطاف پذیری آن نیز افزایش می یابد. در خاتمه، واحد کنترل کیفیت محصول را تحت انجام تستهای مکانیکی به جهت اطمینان از حصول فرایند مکانیکی مطلوب قرار می دهد و بعد از تائید به واحد بسته بندی به بازار عرضه می شود.
با توجه به اینکه ابعاد این نوع بیل بزرگتر از بیل نمره ٢ می باشد معمولاً در کارهایی که نیاز به خاکبرداری بیشتری باشد مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال در بخش کشاورزی و در خاکهای نرم یا خاکهای شنی و ماسه ای این نوع بیل از کارائی بالای برخوردار می باشد.
با توجه به اینکه این نوع بیل ابعاد بزرگتری دارد لذا از نوعی ورق خاص تهیه می گردد به طوریکه با حفظ کلیه خواص فیزیکی و مکانیکی مطلوب، از وزن مناسبی نیز بر خوردار است و باعث خستگی زودرس کار گر نمی شود. این نوع بیل در داخل کیسه های ٢٠ عددی که مشخصات شرکت کابین استیل نیز بر روی گونی موجود می باشد به بازار عرضه می گردد .

بیل گلوبند یا آمریکائی

مواد اولیه این محصول از ورق فولادی می باشد که در پروسه تولید محصول در داخل حمامهای نمک سختکاری می شود و سپس تحت عملیات حرارتی خاصی ضمن حفظ سختی مناسب از انعطاف پذیری مناسبی نیز برخوردار میگردد .
عمده موارد مصرف این نوع بیل در داخل کشور، در کوره های آجر پزی معادن و سایر صنایع معدنی می باشد و در خارج از کشور همانند بیلهای نمره ٢ و ٣ جهت مصارف کشاورزی و ساختمانی نیز بکار می رود. همانگونه که از اسم بیل پیداست این نوع بیل بیشتر در کوره و مواردی که از حرارت بالائی برخوردار می باشد و امکان سوختن دسته چوبی بیل وجود دارد استفاده میگردد، لذا قسمت گلوگاه این نوع بیل بلند تر در نظر گرفته میشود و به همین علت تولید آن از سایر بیلها مشکل تر و دارای هزینه بیشتری نیز می باشد.

بیل پاروئی

این نوع بیل از ورق فولادی معمولی تهیه می گردد و تنها بیل پاروئی در داخل بازار کشور می باشد که عمل سختکاری روی آن صورت گرفته است و این موضوع باعث شده است این نوع بیل نسبت به سایر بیلهای مشابه موجود در بازار از کیفیت بسیار بالائی برخوردارباشد.
موارد مصرف این نوع بیل بسیار متنوع می باشد که از آن جمله می توان به ارگانهای دولتی از قبیل شهرداریها جهت نظافت معابر و محوطه های داخل شهر، سازمان غله جهت جابجائی غلات، واحد های تولید گوشت کشور مرغداریها – گاوداریها – دامداریها و سایر موارد اشاره نمود.
با توجه به اینکه بیل پاروئی نیاز به خواص مکانیکی بالائی همانند بیل ٢-٣ ندارد اما شرکت کابین استیل این بیل را نیز تحت عملیات حرارتی سختکاری و برگشت قرار می دهد که باعث چند برابر شدن طول عمر این نوع بیل نسبت به بیلهای مشابه می شود.
این بیل در گونی هایی که مشخصات این شرکت جهت شناسائی و اطمینان مشتریان عزیز بر روی آن درج شده است به صورت بیست عددی بسته بندی میگردد .

بیلچه

جنس این نوع بیلچه ها از ورق فولادی آلیاژی که برای بیلهای ٣و ٢ بکار برده می شود، می باشد و تنها بیلچه موجود در بازار می باشد که از ورق آلیاژی تهیه و سخت کاری می گردد و در نوع خود بهترین می باشد.
این بیلچه در دو نوع تهیه می شود: بیلچه با دسته پلاستیکی و بیلچه با دسته فلزی که به صورت یکپارچه می باشد. بیلچه دسته فلزی دارای سوراخهایی در دسته آن جهت عبور هوا و عرق نکردن دست کارگر می باشد و رنگ آن با ثبات و ماندگاری بیشتر از نوع رنگهای پوشش و پخت در کوره می باشد. لازم به ذکر است که این نوع ورق از اضافه برشهای ورق بیل نمره ٣ و ٢ تهیه می گردد لذا از کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب برخوردار بوده که شامل دو سال وارانتی تضمینی و تعویض بیلچه یا عودت وجه دریافتی می باشد .
همچنین این واحد دارای استاندارد بین المللی ٢٠٠٠ /٩٠٠١ ISO می باشد و محصول دارای شماره ردیابی است که در صورت خرابی محصول میتوان ردیابی کرده و عیوب مربوطه را رفع نمود. لازم به ذکر است محصولات این شرکت ٢ سال وارانتی می باشد به طوریکه در صورت مشاهد هر گونه عیوب یا شکستگی بیل بدون هیچگونه سوالی تعویض و درصورت تمایل مشتری وجه در یافتی به طور کامل مسترد میگردد.

آدرس و مشخصات تماس:

آدرس : همدان- جاده تهران – بلوار فرودگاه – جنب گمرک – شرکت کابین استیل
تلفاکس : ٢٥٤٤٢٣٥ – ٠٨١١
کدپستی : ٦٥١٣٩٣٨١٤٥
نشانی پست الکترونیکی: info@cabinsteel.com