صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه قالیشویی اتوماتيک ریلی DMG 13B-RSX ساخت گروه تولیدی دلتا ماشین یزد

دستگاه قالیشویی اتوماتيک ریلی DMG 13B-RSX ساخت گروه تولیدی دلتا ماشین

دستگاه قالیشویی اتوماتيک ریلی DMG 13B-RSX ساخت گروه تولیدی دلتا ماشین

دستگاه شستشوي ريلي اولين دستگاه قاليشويي اتوماتيك فرش بود كه در ايران ساخته شد . اين دستگاه در سال 1387 توسط علي يگانه فرد طراحي شد و به ثبت اختراع رسيد . اين دستگاه كه ابتدا با علامت تجاري E80 ساخته و به بازار عرضه گرديد ھر ساله دستشخوش تغييرات و بھبود كيفيت و كارايي قرار گرفت . امروز اين دستگاه با علامت تجاري 13B-R به بازارھاي جھاني عرضه ميگردد.دستگاه قاليشويي فوق صرفا جھت شستشو و آبكشي فرشھابا سرعت و كيفيت بسيار بالا طراحي شده است . از قابليت ھاي مھم اين دستگاه ميتوان به ؛خيس كردن خودكار فرش ، پاشش اتوماتيك مايع شستشو به صورت يكنواخت ، تنظيم ھوشمند فشار برس ھا بر روي قالي ،حركت چندين باره ي برس ھا بر روي فرش و تشخيص خودكار محدوده ي فرش و در نھايت آبكشي آن اشاره كرد.اين دستگاه اتوماتيك قاليشويي مجھز به سنسورھاي تنظيم ارتفاع و تنظيم حد حركت در ابتدا و انتھاي ريل مي باشد . از خصوصيات بارز و جذاب اين ماشين قاليشويي عبارت است از سرعت عمل ھمزمان با كيفيت بالا

اولین نمونه دستگاه قالیشویی اتوماتیک ریلی تحت عنوان E80 را در ۱۳ سال پیش روانه بازار نمود. این محصول از دو محور شلاق زن و پولیشر یا برس با پشتیبانی یک غلتک متحرک ، بهره می برد . خبر خوب ، اینکه استقبال خوبی از این محصول بعمل آمد و تعداد زیادی روانه بازار شد و خبر بد اینکه طبق سنت همیشگی ایرانیان ، بعضی از دوستان به حق خودشون قانع نبودند و بدون توجه به زحمات گروه دلتا ماشین یزد ، عملا دست به کپی برداری زدند و تاسف بالاتر اینکه این افراد خود از مشتریان شرکت دلتا ماشین یزد بودند ، این اقدام نابخشودنی در زنجان ، قم و یزد صورت گرفت . به هر شکل ، دلتا ماشین تصمیم گرفت تا تغییرات اساسی در این محصول بوجود آورد تا دستگاه ، از لحاظ فنی ، ارتقا یافته و علاوه بر بالارفتن کیفیت ، مسئله سرویس و نگهداری در آینده نیز در نظر گرفته شود و این محصول با تغییرات زیاد قادر هست تا ۳۲۰ تخته فرش را در سایزهای ۶تا ۲۴ متری را در ۸ ساعت با کیفیت عالی شستشو کند .
مشخصات دستگاه :
۱-همزمان تعداد نا محدودی فرش را با توجه به طول ریل مربوطه می توان شست .
۲-حرکت رفت و برگشت دستگاه با انتخاب اپراتور بصورت دستی یا اتوماتیک خواهد بود.
۳-تعداد رفت و برگشت دستگاه به دلخواه و با تنظیم یک شماره در قسمت پنل کاربر توسط کاربر انجام خواهد شد.
۴- دستگاه به سیستم آبفشانی و پاشش مواد مجهز می باشد.
۵- با یک برنامه مشخص ۴بار حرکت کامل می توان ۳۲۰ تخته فرش (۶ تا ۲۴) متری را در ۸ ساعت کاری با کیفیت عالی شستشو و آبکشی کرد.
۶- تنظیم ارتفاع برسها بصورت اتوماتیک خواهد بود.
۷- در صورت نیاز ، غلتک مجهز به لوله آب پاش ، جداگانه به روی فرش حرکت خواهد کرد و آبکشی خواهد کرد .
البته بعضی از قالیشویان تمایلی به استفاده از غلطک ندارند.
جهت اطلاعات بيشتر و آخرین قیمت ها با ما تماس بگیرید : ۰۳۵۳۵۲۷۵۹۱۱ و ۰۹۱۳۱۵۱۸۷۶۶

نشانی کارخانه :

یزد – شهرک صنعتی ولیعصر زارچ
بلوار قائم – خ تلاش,
نبش فرعی ۲ – گروه تولیدی دلتا ماشین یزد

info@deltamashin.com
۳۵۲۷۵۹۱۱(۳۵)۹۸+

مدیر فروش و بازرگانی:

جناب مهندس یگانه فر

yeganeh@deltamashin.com
تلفن همراه: ۰۹۱۳۱۵۱۸۷۶۶

منبع:سایت گروه تولیدی دلتا ماشین