شرکت ایمن شتاب روز

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

کوره هوای گرم و هیتر گرماساز پی اف 220.000 کیلوکالری ساخت گروه صنعتی اسکندری

کوره هوای گرم و هیتر گرماساز پی اف 220.000 کیلوکالری ساخت گروه صنعتی اسکندری

بخاری پی اف 220.000 کیلوکالری یکی از بهترین گرماسازها برای تامین گرمای مورد نیاز در سالن های پرورش طیور و گلخانه های پرورش صیفی جات و مرکبات و سالن های ورزشی و کارگاه ها و کارخانه های صنعتی می باشد. استفاده از آن بسیار آسان بوده و نیاز به تامین و نگهداری هزینه زیاد ندارد. هیتر مرغداری PF مدل 220.000 دارای یک فن آکسیال از نوع فن 74 در 74 می باشد. این فن دارای قطر 60 سانت بوده و بر روی خود 6 پر دارد. شکل هندسی این فن و پره های آن به گونه ای می باشد که حرارت تولید شده توسط مشعل و کوره را تا چند متر در محیط اطراف پخش می نماید. کوره هیتر PF  220.000   از دو نوع کوره  استیل استنلس خالص و یا فولاد نسوز تولید میگردد که بر خلاف اکثر کوره های موجود در بازار در هر بار استفاده از هیتر لایه ای از کوره اکسید نشده و در طولانی مدت کوره سوراخ نمی گردد.
کوره هوای گرم و بخاری گلخانه و مرغداری پی اف دارای یک سیستم ایمنی چهار لایه مخصوص به خود میباشد ، به این معنی که در صورت کوچکترین نوسان برق فیوزهای ۲ آمپر بسیار حساس در مدار الکتریکی دستگاه نصب گردیده که به محض نوسان برق خطر آفرین هیتر را خاموش کرده و از ایجاد هر نوع سانحه جلوگیری می نمایند. در صورتی که فیوز ها به هر دلیلی عمل نکنند ترمینال های حساس RTP در مدار دستگاه قرار دارد که باز با قطع کردن برق در زمان عمل نکردن فیوز دستگاه را خاموش می نمایند. اما در صورتی که فیوز عمل نکند و ترمینال ها هم عمل نکنند یک ترموستات ایمنی بسیار حساس در دستگاه قرار دارد که به محض اینکه درجه حرارت کوره از یک دمای خاص بالاتر برود دستگاه را بصورت خودکار غیرفعال کرده و خاموش می نماید.
اما در صورتی که فیوز عمل نکند، RTP نیز عمل نکرده و ترمستات ایمنی هم عمل نکند، باز در لایه چهارم یک سوپاپ اطمینان وجود دارد که در شرایط اضطراری باز شده و گرمای اضافه را تخلیه می نماید و جلوی هر نوع خطر احتمالی را میگیرد تا شما با خیالی آسوده از این گرماساز بهره مند گردید.
بدنه این هیتر مناسب برای سالن های مرطوب گلخانه ای و محیط مرغداری می باشد. جنس بدنه از گالوانیزه گرم ضد زنگ می باشد که بر روی آن یک لایه رنگ کوره ای ضد خش کشیده شده است.
این دستگاه گرمایشی محیط شما را به صورت کاملاً اتوماتیک روی درجه دلخواه تامین می نماید. به این ترتیب که به محض کاهش گرمای هوا در سالن مشعل دستگاه به صورت اتوماتیک روشن شده و ابتدا کوره و یونیت هیترهای دستگاه داغ می شوند، سپس بصورت اتوماتیک فن های دستگاه شروع به کار نموده و هوای گرم را به داخل سالن هدایت کرده و هوای سالن را گرم می نماید. بعد از اینکه دما در سالن به میزان اولیه برگشت مشعل دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش شده ولی فن ها همچنان کار میکنند تا کوره و یونیت هیترهای دستگاه کاملا خنک گردند و در آخر فن های دستگاه نیز به صورت خودکار خاموش میگردد .

مشخصات هیتر پی اف 220.00 کیلوکالری :

قدرت حرارتی : 180.000 تا 230.000 کیلو کالری در هر ساعت
نوع مشعل : سه تا پنج ایران رادیاتور یا گرم ایران با مهر استاندارد ملی ایران
قدرت هوادهی : 20.000 متر مکعب در ساعت
نوع فن : دو عد دفن 74*74 سانت دمنده با مهر استاندراد ملی ایران
میزان مصرف برق : حدودا 1200وات
میزان مصرف سوخت : بستگی به محیط
حداکثر مصرف سوخت : 14 تا 20 لیتر درساعت
وزن تقریبی : 160کیلو گرم
ابعاد : طول 225 سانتی متر – عرض 90 سانتی متر – ارتفاع 110 سانتی متر
طول کوره : 110 سانتی متر
قطر کوره : 45 سانتی متر
جنس کوره : فولاد سه میل
جنس شاسی داخلی : فولادی
جنس شاسی بیرونی : آلومینیوم
جنس بدنه : ورق گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای
مدت زمان گارانتی : دو سال
خدمات پس از فروش : 10 سال
نوع تابلو برق : طرح ریتال با پوشش رنگ پودری
سیستم تابلو برق : تمام اتوماتیک
مکانیزم کارکرد دستگاه : فول اتوماتیک
تعداد کوئل : 12 عدد در دو یونیت هیتر
تعداد پاس : دو پاس کامل
راندمان واقعی : 50 تا 55 درصد

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری