صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه جوجه کشی 672 تايی ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 672 تايی ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 672 تایی سوپر مینیاتور با در نظر گرفتن نیاز جمع کثیری از هموطنان گرامی به یک ماشین جوجه کشی کوچک در عین حال با ظرفیت بالا طراحی و تولید شده است .

مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی 672 تایی

ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ

672 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین

1536 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون

400 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از کبک

1024 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از اردک

576 عدد

ظرفیت ستر برای مرغ

504 عدد

ظرفیت هچر برای مرغ

168 عدد

طول

98 سانتی متر

عرض

86 سانتی متر

ارتفاع

91 سانتی متر

وزن

67 کیلوگرم

مدت زمان گارانتی

یکسال

نوع برق مصرفی

220 ولت شهری معمولی

سیستم سخنگو

دارد

سیستم آموزش صوتی

دارد

سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده

دارد

لوازم و تجهیزات رایگان همراه دستگاه

شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمام پرندگان
سبد های هچ با قابلیت حمل و هچ کردن تمام پرندگان
نطفه سنج دقیق برای تشخیص تخم نطفه دار
کتاب آموزش جوجه کشی از طیور 300 صفحه
دفترچه راهنمای کامل اموزشی

 

ویژگی های بارز دستگاه جوجه کشی 672 تایی

قابلیت سیستم ستر-هچر همزمان بهمراه شانه های همه کاره جوجه کشی

سیستم ستر-هچر همزمان جهت رفع یکی از مهمترین نیازهای استفاده کنندگان و افرادی که در دوره های متوالی اقدام به جوجه گیری میکنند به این ماشین جوجه کشی اضافه شده است. شما بعنوان خریدار دستگاه جوجه کشی 672 تایی میتوانید تخم های نطفه دار تازه و روزانه را هر روز داخل دستگاه جوجه کشی قرار داده و عمل جوجه کشی را انجام دهید. استفاده از تخم نطفه دار روزانه به درصد جوجه آوری ماشین جوجه کشی کمک شایانی مینماید. به همین دلیل است که جمع کثیری از خریداران دستگاه جوجه کشی 672 تایی ، به رابطه مستقیم سیستم ستر – هچر همزمان با میزان راندمان دریافتی از ماشین جوجه کشی خود اشاره کرده اند.
دومین قابلیت دستگاه جوجه کشی 672 تایی شانه های سایزیک و همه کاره می باشد. شانه های سایزیک جوجه کشی محدودیت استفاده از شانه های تکی را برطرف ساخته است. شما بوسیله شانه های سایزیک میتوانید اقدام به جوجه کشی از تمامی تخم های نطفه دار ریز و درشت نمایید. اما شانه های تکی قابلیت جوجه گیری از فقط یک نوع تخم برخوردار بوده و برای هر نوع تخم باید شانه های مخصوص به همان تخم ( با صرف هزینه های بسیار بالا! ) تهیه شود.

بدنه و درب پی وی سی مجهز به شیشه ای از جنس پلی کربنات

طبق بررسی های انجام گرفته توسط متخصین گروه صنعتی اسکندری مشخص گردیده که دستگاه جوجه کشی بدنه پی وی سی با توجه به قابلیت هایی نظیر کاهش چشمگیر اتلاف انرژی و کاهش محسوس مصرف برق بسیار بهتر از دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی می باشد. همچنین عمر بدنه و دوام ماشین جوجه کشی بدنه پی وی سی بسیار بیشتر از دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی می باشد. از این رو دستگاه جوجه کشی 672 تایی سری سوپر مینیاتور با بدنه ای از جنس پی وی سی طراحی و ساخته شده است. بدنه پی وی سی ماشین جوجه کشی 672 تایی علاوه بر موارد ذکر شده در بالا ، این امکان را به شما میدهد تا به سادگی اقدام به شستشو و نظافت بخش داخلی دستگاه جوجه کشی خود نموده و با خیالی آسوده اقدام به جوجه کشی نمایید.
لازم به ذکر است که درب دستگاه جوجه کشی علاوه بر خاصیت مذکور به شیشه ای از جنس پلی کربنات نیز مجهز گردیده است. شیشه پلی کربات ماشین جوجه کشی 672 تایی امکان انتقال پرتوهای مضر خورشیدی به داخل دستگاه را به صفر می رساند، همچنین باعث قابل رویت گردیدن محیط داخلی ماشین جوجه کشی نیز میگردد.

تولید کارخانه ای محصول و قابلیت بروزرسانی نرم افزاری

تمامی دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری پس از گذشت مراحلی مانند بررسی اولیه کارخانه سازنده قطعات، کنترل کیفی اولیه قطعات الکتریکی و مکانیکی، کنترل روند تولید ماشین جوجه کشی و کنترل کیفی نهایی مهر تایید کیفیت خورده و پس از بسته بندی دقیق و اصولی برای خریدار ارسال میگردند. به همین دلیل دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری دارای بالاترین کیفیت ساخت در مقایسه با سایر ماشین های جوجه کشی ایرانی و خارجی می باشد.

بروزرسانی نرم افزاری قابلیتی است که باعث بهتر شدن عملکرد و افزایش قابلیت های ماشین جوجه کشی میگردد. لازم به ذکر است که تمامی ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری از یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش واقعی برخوردار بوده و دارای قابلیت بروزرسانی نرم افزاری میباشند.

سیستم انتخاب پرنده + روزشمار جوجه کشی

سیستم انتخاب پرنده امکان استفاده از دستگاه جوجه کشی را به ساده ترین روش ممکن فراهم میکند. سیستم انتخاب پرنده کلیه فرایند جوجه کشی را در 3 بخش خلاصه میکند ؛ روشن کردن دستگاه – چیدن تخم ها داخل ماشین جوجه کشی در نهایت انتخاب پرنده مورد نظر از لیست سیستم انتخاب پرنده و بستن درب دستگاه جوجه کشی. تمامی پارامترهای مهم جوجه کشی نظیر دما، رطوبت و میزان اکسیژن بصورت اتوماتیک دور از چشم اپراتور برای ماشین جوجه کشی اعمال میشود و نیازی به هیچگونه اطلاعات فنی و تخصص جوجه کشی از جانب اپراتور نبوده و تمامی عملیات مهم جوجه گیری بصورت اتوماتیک روی دستگاه جوجه کشی 672 تایی انجام میگیرد.
سیستم روزشمار جوجه کشی نیز نیز از قابلیت های مفید دستگاه جوجه کشی 67 تایی بشمار میرود. سیستم روزشمار جوجه کشی نیز به اندازه سیستم انتخاب پرنده حائز اهمیت می باشد و بکمک آن میتوان به تعداد روزهای گذشته از زمان قراردادن تخم های نطفه دار و تعداد روزهای باقیمانده از طول دوره جوجه کشی پی برد.

سیستم تامین رطوبت هوشمند و اتوماتیک

سیستم تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی 672 تایی برعهده سیستم رطوبت ساز التراسونیک میباشد. رطوبت ساز التراسونیک با استفاده از تکنولوژی خاص قادر به تغییر حالت آب از مایع به گاز میباشد. بکمک سیستم رطوبت ساز، دستگاه جوجه کشی 672 تایی بالاترین راندمان جوجه دهی را برای شما در پی خواهد داشت.

قابلیت کنترل از راه دور

دستگاه جوجه کشی 672 تایی سوپرمینیاتور مجهز به سیستم کنترل از راه دور می باشد. بکمک قابلیت مذکور شما میتوانید به راحتی بوسیله گوشی تلفن همراه یا رایانه شخصی خود تمامی پارامترها و متغیرهای دستگاه جوجه کشی را کنترل نموده و اطلاعات کاملی از شرایط دما و رطوبت داخلی و روزهای باقیمانده از دوره جوجه کشی بدست آورید .

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری

تماس با کارشناسان رسمی گروه صنعتی اسکندری  :

فروش تهران۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
۰۹۱۲۶۷۵۶۱۴۵

دفتر فروش تهران
۶۶۹۱۶۲۱۵021
۶۶۹۱۶۲۱۶-021

کارشناسان فروش کارخانه
۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
۳۲۳۴۱۷۹۶044
۳۲۳۴۶۶۱۲044
۳۲۳۷۹۱۸۸044

مدیریت فروش
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲