صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی سومین ظرفیت از ماشین های جوجه کشی مخصوص شترمرغ ساخت گروه صنعتی اسکندری است. این دستگاه جوجه کشی مانند سایر ماشین های جوجه کشی ساخت این شرکت از کیفیتی بالاتر از استانداردهای ایران برخوردار بوده و میتوان گفت، دستگاه جوجه کشی 64 تایی اولین ماشین جوجه کشی مخصوص جوجه گیری از تخم شترمرغ، طراحی شده توسط مهندسین ایرانی می باشد.
دستگاه جوجه کشی شترمرغی دارای تفاوت ها و تغییرات زیادی نسبت به ماشین جوجه کشی سایر طیور می باشد. درصورتیکه قوانین مربوط به جوجه شدن تخم شترمرغ در ماشین جوجه کشی رعایت نشود امکان جوجه گیری از آن پرنده مقدور نخواهد بود. ماشین جوجه کشی شترمرغی باید از قابلیت سیستم رطوبت گیری در دوران ستر و سیستم رطوبت دهی در دوران هچر برخوردار باشد. همچنین دستگاه جوجه کشی شترمرغی نیازمند اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن مورد نیاز تخم شترمرغ می باشد .

مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی

سیستم سخنگو

دارد

سنسور SHT ساخت سوئیس

دارد

سیستم رطوبت گیری

دارد

سیستم هوشمند کنترل دما و رطوبت

دارد

بدنه تمام PVC

دارد

برد دیجیتالی JDR900

دارد

کالیبراسیون خودکار حسگر

دارد

سیستم راهنمای پیشرفته صوتی

دارد

سیستم اعلام خطر

دارد

هوش مصنوعی

دارد

تنظیم دما با درب باز

دارد

شاسی گالوانیزه

دارد

قفل گیره ای درب

دارد

درزگیری %99

دارد

نورگیری پلی کربنات

دارد

سیستم تهویه اتوماتیک

دارد

فن اضطراری

دارد

هواکش زمان ستر

دارد

پورت اتصال به رایانه

دارد

بروز رسانی نرم افزاری

دارد

کنترل از راه دور توسط تلفن همزاه

دارد

روزشمار دیجیتال

دارد

شانه های مخصوص شترمرغ

دارد

مونتاژ SMD

دارد

کنترل کیفی چند مرحله ای

دارد

اتصال به اینورتر

دارد

نطفه سنج

دارد

وزن محصول

105 کیلوگرم

ارتفاع محصول

124 سانتی متر

طول محصول

105 سانتی متر

عرض محصول

68 سانتی متر

 

ویژگی های دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغ

قابلیت کنترل از راه دور

از قابلیت های بارز دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی ساخت گروه صنعتی اسکندری قابلیت کنترل از راه دور می باشد. بوسیله قابلیت ذکر شده میتوان عملکرد این ماشین جوجه کشی را بکمک گوشی تلفن همراه، از راه دور مشاهده نموده و در صورت نیاز اقدام به تغییرات دما و رطوبت آن نمود. سیستم کنترل از راه دور دستگاه جوجه کشی از قابلیت هایی است که بصورت انحصاری تنها در ماشین های جوجه کشی ساخت این کارخانه وجود دارد.

سنسور SHT Sensirion ساخت سوئیس

دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی به سنسور کنترل دمای SHT Sensirion ساخت سویس مجهز شده است. این سنسور که وظیفه کنترل دمای دستگاه جوجه کشی را بر عهده دارد یکبار در کارخانه تولیدی حسگر (کشور سوئیس) کالیبره میگردد و در هر بار استفاده نیازی به کالیبره مجدد ندارد. سنسور نامبرده دقیقترین قطعه الکترونیکی جهت کنترل دما می باشد و در ساخت دماسنج های کالیبره از این سنسور بدلیل دقت بالای آن استفاده میشود.

مجهز به سیستم روزشمار جوجه کشی

سیستم روزشمار جوجه کشی همانطور که از نام آن پیداست، میتواند میزان روزهای گذشته از  دوره جوجه کشی، همچنین روزهای باقیمانده از روزهای جوجه کشی را برای استفاده کننده از دستگاه نشان دهد. این قابلیت خطاهای محاسباتی را برطرف مینماید و به خریدار این امکان را میدهد که از روز دقیق اتمام فرایند جوجه کشی اطلاع پیداکند.

قابلیت اتصال به اینورتر برق

اینورتر برق وسیله ایست که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل میکند . تمامی ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری قابلیت استفاده از برق اضطراری ( یا همان اینورتر برق ) در زمان قطعی برق را دارند .

قابلیت بروزرسانی نرم افزاری

بروزرسانی نرم افزاری باعث افزایش کارایی دستگاه جوجه کشی شده و امکانات جدیدی به آن می افزاید. این قابلیت که هم اکنون در بسیاری از لوازم الکترونیکی ، مخصوصاً در لوازم خانگی به چشم میخورد ، برای اولین بار در ماشین های جوجه کشی ایرانی استفاده شده است.

درب و بدنه پی وی سی

بدنه دستگاه جوجه کشی 64 تایی از جنس پی وی سی می باشد. بدنه PVC مزیت های فراوانی برای دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی به ثمر آورده است. از جمله این قابلیت ها میتوان به امکان شستشوی آسان، استحکام بالا، عدم پوسیدگی و… اشاره کرد. همچنین خاصیت پی وی سی دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی تا نود درصد از اتلاف انرژی جلوگیری میکند.
درب پی وی سی این ماشین جوجه کشی از جنس کریستال نشکن و بادوام بوده و از چندین قابلیت مهم و تاثیرگذار در میزان درصد راندمان جوجه کشی بهره مند است. درب دستگاه جوجه کشی 64 تایی علاوه بر قابلیت مشاهده نمای درون دستگاه ، دارای ویژگی حذف نورهای مضر خورشیدی می باشد. این قابلیت باعث جلوگیری از نفوذ نورهای مضر خورشیدی به محفظه داخلی ماشین جوجه کشی گردیده و در نهایت، از تلف شدن جوجه ها بواسطه اشعه های مضر خورشیدی جلوگیری میکند.

یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

کلیه دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری از یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش واقعی برخوردار می باشند. سیستم ثبت گارانتی محصولات گروه صنعتی اسکندری بصورت آنلاین طراحی شده است و این سیستم جدیدترین متد جهت ثبت و رویت اطلاعات فنی دستگاه جوجه کشی خریداری شده می باشد. به کمک این سامانه خریدار دستگاه جوجه کشی در 24 ساعت از شبانه روز میتواند به ثبت محصول خود در سیستم گارانتی شرکت اقدام کند. همچنین این سیستم به مسئول گارانتی شرکت این امکان را میدهد تا از مشخصات فنی و از جنس و نوع قطعات استفاده شده در ساخت دستگاه شخص خریدار مطلع شود و به این ترتیب روند ارائه خدمات گارانتی بدون هیچگونه وقفه ای و با سرعت بیشتری انجام گردد

بهینه سازی شده برای جوجه کشی شترمرغ

کلیه دستگاه های جوجه کشی شترمرغی ساخت گروه صنعتی اسکندری پس از بررسی نحوه زاد و ولد شترمرغ طراحی شده است. دستگاه های جوجه کشی شترمرغی ساخت این شرکت از قابلیت رطوبت گیری در دوران ستر و سیستم رطوبت دهی در دوران هچر برخوردار می باشند. همچنین اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن و دفع دی اکسید کربن تولید شده مورد نیاز تخم شترمرغ نیز تعبیه شده است. هیچکدام از این قابلیت ها در ماشین های جوجه کشی ایرانی غیراستاندارد ساخت دیگر افراد فعال در این صنعت وجود ندارد.

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری

تماس با کارشناسان رسمی گروه صنعتی اسکندری  :

فروش تهران۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
۰۹۱۲۶۷۵۶۱۴۵

دفتر فروش تهران
۶۶۹۱۶۲۱۵021
۶۶۹۱۶۲۱۶-021

کارشناسان فروش کارخانه
۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
۳۲۳۴۱۷۹۶044
۳۲۳۴۶۶۱۲044
۳۲۳۷۹۱۸۸044

مدیریت فروش
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲