صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه جوجه کشی 96 تایی ایزی باتور 2 ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 96 تایی ایزی باتور 2 ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 96 تایی ایزی باتور 2 یکی از پر فروش ترین ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری می باشد. ظرفیت این دستگاه جوجه کشی دو برابر بیشتر ماشین جوجه کشی 48 تایی بوده و امکانات جدیدی به آن اضافه گردیده است. ایزی باتور 2 پس از بررسی دستگاه های جوجه کشی خارجی به قابلیت هایی نظیر سیستم ستر – هچر همزمان ، سیستم انتخاب پرنده ، سنسور دیجیتالی SHT Sensirion و … مجهز شده است.
از عمده تفاوت های ساختاری ایزی باتور 1 و 2 که آنها را از یکدیگر متمایز میکند سیستم ستر و هچر همزمان است. این سیستم برای اولین بار در ایران توسط گروه صنعتی اسکندری به ماشین های جوجه کشی این کارخانه اضافه شد. .

مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 96 تایی

ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ

96 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین

240 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون

40 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از کبک

240 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از اردک

40 عدد

طول

59 سانتی متر

عرض

52 سانتی متر

ارتفاع

42 سانتی متر

وزن

9 کیلوگرم

مدت زمان گارانتی

یکسال

نوع برق مصرفی

220 ولت شهری معمولی

برد هوشمند جوجه کشی

دارد

سیستم آموزش صوتی

دارد

لوازم و تجهیزات رایگان همراه دستگاه

نطفه سنج دقیق برای تشخیص تخم نطفه دار
دفترچه راهنمای کامل آموزش استفاده از دستگاه

 

قابلیت های دستگاه جوجه کشی 96 تایی ایزی باتور 2

استفاده از سنسور ساخت سوئیس

یکی از مهمترین عوامل افزایش راندمان جوجه دهی یک دستگاه جوجه کشی ، میزان دقت سنجش دما و رطوبت است. گروه صنعتی اسکندری در ساخت دستگاه جوجه کشی 96 تایی جهت تحقق این امر مهم از سنسور SHT Sensirion استفاده نموده است. سنسور SHT Sensirion  جزء 10 حسگر دقیق جهان بوده و دارای کمترین میزان خطا می باشد. دقت اندازه گیری سنسور مذکور به قدری است که از آن برای عملیات حساس ( مانند مصارف نظامی و پزشکی ) استفاده میگردد. سنسور SHT یکبار در کارخانه سارنده محصول ( در سوئیس ) کالیبره میشود و در نتیجه در دفعات استفاده نیازی به کالیبره مجدد ندارد.

سیستم ستر – هچر همزمان

گروه صنعتی اسکندری با افزودن قابلیت ستر و هچر همزمان به دستگاه جوجه کشی 96 تایی این امکان را برای استفاده کنندگان مهیا کرده است است که بتوانند تخم های نطفه دار تازه را در بازه‌های زمانی مختلف داخل دستگاه قرار دهند. به عبارت دیگر استفاده کنندگان از ماشین جوجه کشی 96 تایی می‌توانند تخم‌های روز را در همان روز تولید داخل دستگاه جوجه‌کشی 96 تایی قرار دهد و از بالاترین راندمان جوجه‌کشی لذت ببرند.

سیستم انتخاب پرنده

سیستم انتخاب پرنده ماشین جوجه کشی 96 تایی به استفاده کننده از دستگاه این امکان را مهیا میسازد که بصورت کاملاً خودکار نسبت به جوجه کشی از تخم نطفه دار پرنده خود اقدام کند. سیستم انتخاب پرنده تمام عملیات مورد نیاز جوجه کشی را بصورت خودکار بر روی دستگاه جوجه کشی اعمال میکند ، برای استفاده از این قابلیت کافیست تخم های نطفه دار را داخل دستگاه بچینید سپس دستگاه را بر روی تخم نطفه دار پرنده مورد نظر تنظیم کنید.

سیستم روزشمار جوجه کشی

سیستم روزشمار جوجه کشی ایزی باتور 2 وظیفه اطلاع رسانی از روزهای گذشته و روزهای باقیمانده از دوره را بر عهده دارد. به وسیله سیستم روزشمار جوجه کشی استفاده کننده از دستگاه به آسانی میتواند تشخیص دهد که در جندمین روز از دوره جوجه کشی است و تا زمان اتمام کل دوره چند روز باقی مانده است.

درب و بدنه

بدنه دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور 2 ساخت گروه صنعتی اسکندری از جنس ABS براق و نشکن می باشد. درب دستگاه نیز علاوه بر جنس ABS ، دارای نورگیری از جنس پلی کربنات می باشد. با توجه به علاقه مردم برای مشاهده نمای داخلی دستگاه جوجه کشی ، درب آن از پلی کربنات ساخته شده است. نورگیر پلی کربنات مانع ورود اشعه‌های مضر خورشیدی ، نور مستقیم و اشعه‌های فرابنفش می‌گردد.

 

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری

تماس با کارشناسان رسمی گروه صنعتی اسکندری  :

فروش تهران۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
۰۹۱۲۶۷۵۶۱۴۵

دفتر فروش تهران
۶۶۹۱۶۲۱۵021
۶۶۹۱۶۲۱۶021

کارشناسان فروش کارخانه
۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
۳۲۳۴۱۷۹۶044
۳۲۳۴۶۶۱۲044
۳۲۳۷۹۱۸۸044

مدیریت فروش
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲