صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه جوجه کشی 126 تايی ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 126 تايی ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور ، کوچکترین نوع از سری دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری است که مناسب برای مصارف خانگی می باشد ؛ وجود سنسورهای هوشمند جوجه کشی ، شانه های سایزیک با قابلیت جوجه کشی از تمامی پرندگان اهلی و زینتی و قابلیت استفاده ستر و هچر بصورت همزمان به امکانات این دستگاه جوجه کشی قدرتمند افزوده است . این دستگاه جوجه کشی سخنگو بوده و با قابلیت سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده که روی آن تعبیه شده ، میتوان بدون داشتن هیچگونه دانش فنی اقدام به جوجه کشی از پرندگان مندرج روی برد دستگاه نمود ؛ در اینصورت تمامی فاکتورهای جوجه کشی اعم از دما ، رطوبت و اکسیژن بصورت خودکار تنظیم خواهد شد .
این ماشین جوجه کشی با بدنه PVC تولید گردیده که در نوع خود بهترین آلیاژ در مقابل افزایش یا کاهش دما و رطوبت می باشد ، دارای دو سینی ستر و یک سینی هچر و با ابعاد 67 در 51 در 71 و با وزن 33 کیلوگرم و با ظرفیت زیر عرضه میگردد :

ظرفیت و توان جوجه کشی و مشخصات فنی دستگاه سوپر مینیاتور ۱۲۶ تایی

ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ

126 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین

288 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون

75 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از کبک

192 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از اردک

108 عدد

طول

67 سانتی متر

عرض

۵۱ سانتی متر

ارتفاع

71 سانتی متر

وزن

33 کیلوگرم

مدت زمان گارانتی

یکسال

میزان مصرف برق

220 ولت

نوع برق مصرفی

تکفاز

سیستم سخنگو

دارد

سیستم آموزش صوتی

دارد

سیستم انتخاب اتوماتیک پرنده

دارد

لوازم و تجهیزات رایگان همراه دستگاه

الف) شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمام پرندگان

ب ) سبد های هچ با قابلیت حمل و هچ کردن تمام پرندگان با درپوش محافظ

ج ) نطفه سنج دقیق برای تشخیص تخم نطفه دار

د ) دفترچه راهنمای کامل اموزشی

ه ) کتاب آموزش جوجه کشی از طیور ۳۰۰ صفحه

 

ویژگی های کامل دستگاه

1- قابلیت فوق پیشرفته سخنگو و راهنمای استفاده از دستگاه :

یکی از بارز ترین ویژگی دستگاه جوجه کشی 126 که آن را از سایر ماشین آلات جوجه کشی نمونه های ایرانی مشابه متمایز میکند قابلیت سخنگو بودن این دستگاه و وجود راهنمای صوتی استفاده از دستگاه میباشد . پس شما هیچگاه در زمان وجود اشکالات احتمالی زمان جوجه کشی تنها نخواهید بود و سیستم صوتی دستگاه همواره بصورت قدم به قدم ، فرآیند جوجه کشی را به شما آموزش خواهد داد و اشکالات شما را در زمان جوجه کشی و در حین استفاده از دستگاه جوجه کشی به شما گوشزد خواهد نمود.

2-  سیستم پردازشی قدرتمند با قابلیت پردازش چندین عمل در لحظه :

این ماشین جوجه کشی فوق هوشمند از سیستم پردازشی با قدرت فرکانس بسیار بالا ( معادل پردازنده اینتل در کامپیوتر شخصی ) بهره میبرد که این امکان موارد زیر را برای شما فراهم میکند و تجربه یک جوجه کشی موفق را به شما نوید میدهد.

3- سنسور فوق پیشرفته کنترل دما و رطوبت :

در این دستگاه از سنسور فوق العاده حساس SHT Sensirion استفاده گردیده است . از این سنسور بدلیل کیفیت ساخت بی نظیر در عملیاتی حساس مانند دستگاه های نگهداری نوزاد و مصارف نظامی به کار گرفته میشود . این سنسور همچنین در دستگاه ها و ماشین آلات جوجه کشی خارجی مانند آرکام کره که کیفیت ساخت و راندمان جوجه دهی بسیار بالایی دارند استفاده میشود . در سیستم جدید کنترل رطوبت و دمای این دستگاه ها که از سنسور فوق هوشمند SHT Sensirion استفاده گردیده است فقط یکبار در کارخانه سازنده سنسور در سوئیس کالیبره میشود و در دفعات استفاده از سنسور کارایی و کالیبره خود را از دست نمیدهد .

4- تکنولوژی SMD استفاده شده در ساخت برد دستگاه جوجه کشی :

SMDمخفف Surface Mount Device  و به معنی قطعات نصب شده روی سطح می باشد. به زبان ساده تر ، در تکنولوژی SMD  قطعات الکتریکی به روش کاملاً اتوماتیک ، رباتیک و بدون دخالت دست بر روی برد دستگاه سوار میشوند که از مزایای این تکنولوژی میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:
1- کاهش میزان دخالت نیروی انسانی و بطبع کاهش خطا در تولید
2- ایجاد میدان های مغناطیسی و ایجاد نویز داخل دستگاه
3- کاهش درصد خرابی برد دستگاه
4- قابلیت عملکرد مناسب
5- کاهش تولید گرما و برق

5- سیستم هوشمند انتخاب پرنده :

دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور مجهز به برد هوشمند JDR900  تولید انحصاری گروه صنعتی اسکندری  E.I.Gمی باشد . از مشخصات بارز این برد هوشمند ، قابلیت انتخاب اتوماتیک پرنده مورد نظر برای جوجه کشی می باشد . این امکان را برای افرادی که تجربه کمی از فرآیند جوجه کشی دارند فراهم میکند که بدون دانستن اطلاعات فنی مانند دما و رطوبت جوجه کشی پرنده ای خاص و فقط با قرار دادن تنظیمات آن روی یکی از پرندگان تعبیه شده روی برد .در این حالت ماشین جوجه کشی بدون دخالت کاربر عمل کرده و عمل تنظیمات دما و رطوبت و …. جوجه کشی را انجام میدهد .

6- بدنه و درب PVC عایق در برابر حرارت و رطوبت  :

بدنه این دستگاه ها از جنس PVC باز طراحی شده اند که می توان بدنه PVC را یک نکته بزرگ دانست زیرا مزیت های مثبت فراوانی اعم از ضد آتش بودن ، ضد باکتری بودن ، قابلیت شست شوی آسان ، ضد زنگ بودن که بعضاَ در ماشین های جوجه کشی بدنه فلزی مشاهده میشود ، ایزوله بودن و … به کیفیت ساخت آن افزوده است .

7- شانه های جوجه کشی با قابلیت جوجه کشی از تمامی پرندگان :

این شانه های جوجه کشی که برای اولین بار در ایران توسط گروه صنعتی اسکندری نمونه برداری ، طراحی و تولید گردیده است قابلیت جوجه کشی از تخم نطفه دار تمامی پرندگان ریز ، متوسط و درشت را دارد ، در گذشته و در ماشین آلات جوجه کشی گذشته ، کاربر مجبور به تهیه شانه جوجه کشی برای جوجه کشی از تخم هر پرنده میبود که باعث تحمیل هزینه های بیشتر به خریدار و … میشد ؛ ولی با این پیشرفت عظیم ، دیگر نیازی به خریداری شانه های متفاوت ندارید و با شانه همه کاره میتوانید اقدام به جوجه کشی از تمامی پرندگان فرمایید .

8- قابلیت اتصال به سیستم های برق اضطراری :

دستگاه جوجه کشی 126 تایی قابلیت اتصال و استفاده از سیستم برق اضطراری در شرایط نبود برق را دارا می باشند که در اینصورت بعد از قطع شدن برق در صورت وجود سیستم برق اضطراری میتواند به آن وصل شده و فعالیت خود را ادامه دهد و احتمال خرابی تخم های داخل دستگاه جوجه کشی از طریق قطعی برق کمتر میشود .

9- گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش همیشه در دسترس:

این دستگاه جوجه کشی دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش به معنای واقعی می باشند . تمامی پروسه تولید ( شامل قطعات استفاده شده روی دستگاه اعم از نوع موتور ، نوع سیم کشی ، شخص ناظر بر تولید و … ) و خرید ( شامل تمامی اطلاعات شخص حقیقی یا حقوقی ، محل سکونت و … ) در سیستم گارانتی کارخانه بصورت مکتوب بایگانی شده و با کد 9 رقمی درج شده قابل فراخوانی میباشد و خریدار حتی پس از گذشت سالهای متوالی با کارخانه تماس بگیرد مهندسان کارخانه بواسطه بارکد محصول و پیگیری از سیستم قطعه معیوب را برایتان ارسال خواهند کرد.

10- سیستم سنجش دما و رطوبت محیط و تعدیل دمای داخل دستگاه  :

دستگاه جوجه کشی 126 تایی از سیستم هوشمند سنجش دمای محیط پیرامون دستگاه و تعدیل دمای داخلی دستگاه بسته به دمای محیط برخوردار است . با استفاده از این سیستم دما و رطوبت محیط پیرامون توسط سنسورهای خاصی سنجیده میشود و با توجه به آن میزان دما و رطوبت دستگاه تعیین میگردد که این عمل به میزان بهره وری دستگاه کمک شایانی میکند و خطاهای کاهش راندمان بر اساس ترلانس دما و رطوبت را به صفر میرساند .

11- سرویس کنترل از راه دور دستگاه به کمک خطوط GSM :

این قابلیت از امکانات کنترل سرویس های دستگاه جوجه کشی از راه دور می باشد . با این قابلیت شما میتوانید به سادگی و با در دست داشتن گوشی تلفن همراه خود تمامی پارامترها و متغیرهای دستگاه را کنترل نموده و اطلاعات کاملی از شرایط دما و رطوبت داخلی و روزهای باقیمانده از دوره جوجه کشی داشته باشید . لازم به ذکر است این قابلیت تنها درصورت نیاز و درخواست کاربر نصب خواهد شد .

12- مصرف بهینه برق و انرژی

با توجه به کیفیت ساخت بالای بدنه های PVC و عایق بودن این عنصر در مقابل حرارت که در بالا اشاره شد ، و با توجه به ایزوله بودن کامل و عدم وجود هیچگونه درز جهت اتلاف انرژی میتوان انتظار داشت که ماشین جوجه کشی 126 تایی با کمترین اتلاف انرژی و با مصرف بهینه خود کمترین تاثیر را روی مصرف برق شما داشته باشد .

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری

تماس با کارشناسان رسمی گروه صنعتی اسکندری  :

فروش تهران۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
۰۹۱۲۶۷۵۶۱۴۵

دفتر فروش تهران
۶۶۹۱۶۲۱۵021
۶۶۹۱۶۲۱۶021

کارشناسان فروش کارخانه
۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
۳۲۳۴۱۷۹۶044
۳۲۳۴۶۶۱۲044
۳۲۳۷۹۱۸۸044

مدیریت فروش
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲