صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

بوستر های پمپ آتش نشانی شرکت پمپیران

بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران 160-32

بوستر های پمپ آتش نشانی شرکت پمپیران

توضیحات

بوستر های پمپ آتش نشانی دو خط پمپیران در دو نوع دور ثابت و دور متغیر موجود می باشد. سیستم بوستر پمپ عبارت است از یک ایستگاه پمپاژ آب شامل یک یا چند پمپ که به صورت موازی Parallel کنار هم قرار گرفته اند و از طریق آن شبکه مصرف را تحت فشار ثابت و معینی به میزانی که تنظیم شده نگاه می دارد و به محض شروع مصرف آب در شبکه، ابتدا یکی از پمپ های آن شروع به کار کرده و آب مصرفی را تامین می کند و در صورتی که میزان مصرف بیشتر شود، متناسب با آن سایر پمپ ها به ترتیب و به صورت اتوماتیک روشن شده و در مدار قرار می گیرند و همین که مصرف در شبکه کاهش یابد یا متوقف گردد، پمپ های سیستم به همان ترتیبی که شروع به کار کرده بودند و تناسب کاهش مصرف به تدریج و یکی یکی متوقف شده و از مدار خارج می شوند و بدین ترتیب ضمن اینکه فشار آب در شبکه همواره ثابت می ماند از استهلاک بیش از حد الکتروپمپ ها و نیز اتلاف انرژی الکتریکی در سیستم جلوگیری می کند.

بوستر پمپ دور ثابت با PLC و بدون PLC

این بوستر پمپ ها جهت مصارف آتش نشانی کاربرد فراوان دارند. با این تفاوت که در دو نوع همراه با Change over یا PLC قطعه هوشمند که پمپ ها را از طریق برنامه ای که در خود حفظ می کند در طیف زمانی خاصی روشن و خاموش کرده و استهلاک پمپ ها را به یک میزان بالا می برد و نوع دیگر بدون Change over یا PLC که پمپ به ترتیب و از طریق تنظیم کلید های فرمان در مدار قرار گرفته و فشار شبکه را تامین می کند.

گروه مستر به عنوان تولید کننده بوستر پمپ های آتش نشانی اعلام می نماید بوستر پمپ از قیمت فروش مناسب برخوردار می باشد، لذا خرید بوستر پمپ آب مذکور را برای مصرف کننده توصیه می کند.

این محصول ساخت کشور ایران می باشد.