صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

پمپ های لجن کش شرکت توان تک

پمپ های لجن کش شرکت توان تکپمپ های لجن کش شرکت توان تک

توضیحات

پمپ های لجن کش توان تک تکفاز ساده و تکفاز فلوتردار مناسب جهت تخلیه آب های آلوده و فاضلاب و مایعات دارای ذرات معلق و املاح زیاد مورد استفاده قرار می گیرد،همچنین پمپ های لجن کش تکفاز و سه فاز مناسب جهت تخلیه آب های صاف یا گل آلود و آب های دارای املاح بالا، لجن و فاضلاب های خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

این پمپ ها در شش مدل با قدرت های مختلف توسط شرکت توان تک تولید می شوند.

قطعات ریخته گری شده این پمپ آب تماما از چدن ساخته شده است که با دستگاه های تمام اتوماتیک ماشین کاری می گردد.

در تولید این پمپ آب از پروانه های Open Single Channel و VORTEX یا همان پروانه باز استفاده می گردد. حداکثر دمای مناسب آب برای کار کردن این پمپ آب لجن کش 45 درجه سانتیگراد می باشد و چون این پمپ آب از طریق آب اطراف پوسته خود خنک می شود بالاتر از این دما امکان کارکرد و فعالیت را برای آن غیر ممکن می سازد.

پمپ لجن کش توان تک دارای قطعه ای بنام فلوتر می باشد که مانع از کار کردن پمپ در زمانی می شود که سطح سیال پایین است. لذا به صورت اتوماتیک پمپ لجن کش را از فعالیت خارج می کند.

در پمپ لجن کش توان تک جنس شفت مورد استفاده از استنلس استیل یا فولاد ضد زنگ می باشد.

اگر در صدد جایگزینی مناسب جهت پمپ لجن کش توان تک هستید می توانید از برندهای لوارا، داب، کالپدا، پنتاکس، سائر، ابارا، اسپیکو و بهاران نوین بهره ببرید.

گروه مستر به عنوان عامل فروش پمپ لجن کش توان تک اعلام می نماید که این پمپ آب شناور از قیمت فروش مناسب برخوردار می باشد. لذا خرید پمپ آب مذکور را برای مصرف کننده توصیه می نماید..

این محصول ساخت کشور ایران می باشد.