شرکت ایمن شتاب روز

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه جوجه کشی 168 تايی ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 168 تايی ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 168 تایی دومین نوع از ماشین آلات جوجه کشی سری سوپر مینیاتور ساخت گروه صنعتی اسکندری می باشد . این دستگاه جوجه کشی با توجه به امکانات پیشرفته و با در نظر گرفتن ابعاد کوچک و ظرفیت نسبتا مناسب آن از جمله بهترین محصول برای انتخاب و استفاده در مصارف خانگی و نیمه صنعتی می باشد . این ماشین جوجه کشی در سه طبقه ستر و یک طبقه مخصوص برای هچ طراحی گردیده و از برد جوجه کشی هوشمند JDR900 با بهره گیری از قابلیت های متعدد مانند سیستم سخنگو ، سیستم انتخاب پرنده و سنسور هوشمند بهره مند بوده و امکان جوجه کشی از تمامی پرندگان و ماکیان اعم از طیور و ماکیان و پرندگان اهلی و وحشی و زینتی برخوردار می باشد .

ظرفیت و توان جوجه کشی و مشخصات فنی دستگاه سوپر مینیاتور 168 تایی

ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ

168 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین

384 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون

100 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از کبک

256 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از اردک

144 عدد

طول

67 سانتی متر

عرض

51 سانتی متر

ارتفاع

81 سانتی متر

وزن

37 کیلوگرم

مدت زمان گارانتی

یکسال

میزان مصرف برق

220 ولت

نوع برق مصرفی

تکـفاز

سیستم سخنگو

دارد

سیستم آموزش صوتی

دارد

سیستم انتخاب اتوماتیک پرنده

دارد

لوازم و تجهیزات رایگان همراه دستگاه

1. شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمام پرندگان

2. سبد های هچ با قابلیت حمل و هچ کردن تمام پرندگان

3. نطفه سنج دقیق برای تشخیص تخم نطفه دار

4. دفترچه راهنمای کامل اموزشی

5. کتاب آموزش جوجه کشی از طیور 300 صفحه

 

ویژگی های کامل دستگاه جوجه کشی 168 تایی

1- سیستم سخنگو و راهنمای صوتی :

این سیستم که گاها از آن بعنوان “دستیار صوتی” نیز نام برده میشود ، توضیحات کاملی در مورد نحوه استفاده از دستگاه ، مراحل جوجه کشی ( اعم از دوران ستر و هچر و دوره اتمام جوجه کشی ) کاربرد هرکدام از کلیدهای مندرج روی دستگاه ، زمان خطا و خرابی دستگاه و … را به شما آموزش و اخطار میدهد . با این تعاریف شما در حین استفاده از دستگاه نیازی به هیچگونه مطالعه در مورد نحوه جوجه کشی و … نخواهید داشت . زیرا این سیستم شما را “قدم به قدم” از زمان استارت خوردن و قرارگیری تخم ها تا زمان خروج جوجه از داخل تخم راهنمایی میکند .

2- مجهز به سنسور SHT Sensirion ساخت سوئیس

این سنسور که وظیفه کنترل دما و رطوبت دستگاه را بر عهده دارد یکبار در کارخانه تولیدی سنسور ( که مقر آن در کشور سوئیس است ) کالیبره شده و دیگر نیازی به کالیبره نخواهد داشت. این موضوع مهم باعث خواهد شد که شما بدون نیاز به هیچ تخصص و بدون دانش کالیبراسون دستگاه اقدام به استفاده از دستگاه در دوره های متوالی بدون نگرانی از برهم خوردن تنظیمات کالیبره نمایید و در نتیجه در استفاده طولانی مدت از سنسور کارایی و کالیبره خود را از دست نمیدهد .

3- سسیتم هوشمند سنجش دمای داخل و بیرون دستگاه 

این قابلیت که از محاسن دستگاه جوجه کشی 168 تایی بشمار میرود امکان کنترل دمای داخل دستگاه را بسته به شرایط دمای محیط پیرامون دستگاه تعیین میکند . برای اینکار از سیستم هوشمد و ویژه ای در دستگاه استفاده گردیده که در صورت افزایش یا کاهش دمای محیط پیرامون دستگاه ، پروتکل تنظیم دما را اصلاح میکند.

4-  بدنه و درب تمام PVC با قابلیت شستشوی آسان

بدنه PVC را می توان یک مزیت بزرگ نسبت به دستگاه های با بدنه فلزی دانست. از عمده دلایل برتری PVC  نسبت به فلز میتوان به قابلیت شستشوی آسان و عدم رشد انواع میکروب و باکتری و زنگ زدگی اشاره کرد ؛ در تولید درب PVC نیز از نورگیر های پلی کربنات استفاده شده که مانع ورود اشعه های مضر خورشیدی و همچنین نور مستقیم میشود و نقش بسزایی را در امر افزایش راندمان جوجه کشی بر عهده دارد . بدلیل جنس مثبت این نورگیرها علاوه بر قابل مشاهده بودن نمای داخلی دستگاه ، اشعه های خطرناک نور خورشید نیز توسط نورگیرهای درب دستگاه دفع میشوند و به تخم ها آسیبی وارد نمیگردد .

5- قابلیت ستر و هچر همزمان

با استفاده از این قابلیت شما میتوانید هر چه مقدار تخم نطفه دار که دارید و در هر بازه زمانی که میخواهید با توجه به گنجایش و ظرفیت دستگاه داخل دستگاه قرار داده و عمل ستر – هچر را با هم و در یک زمان در آن واحد انجام دهید. این موضوع از آنجا اهمیت ویژه پیدا میکند که در مزارع کوچک پرورش مرغ میتوان تخم های نطفه دار روزانه که از شانس بیشتری برای جوجه شدن برخوردار هستند را در دستگاه جوجه کشی قرار داده و ستر و هچر را با هم در یک دستگاه جوجه کشی ( و نه در چند دستگاه مجزا ) انجام داد.

6- سیستم اتوماتیک پرنده با قابلیت انتخاب پرنده مورد نظر بدون داشتن دانش جوجه کشی

به این ترتیب نیازی به گذراندن آموزش ها و مهارت های لازم ( جهت اطلاع از دما و رطوبت و میزان اکسیژن و … ) پرنده مورد نظر خود نخواهید داشت و میتوانید با انتخاب یکی از پرندگان تعبیه شده در برد دستگاه ( مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، کبک ، غاز ، اردک ) اقدام به جوجه کشی نمایید .

7- شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمامی تخم پرندگان ( All In One egg setter basket )

با این شانه های مدرن جوجه کشی نیازی به خریداری شانه های متفاوت ندارید و با شانه همه کاره میتوانید اقدام به جوجه کشی از تمامی پرندگان فرمایید . این شانه سایز یک کره ای قابل تنظیم در اندازه تخم نطفه دار می باشد و به وسیله شانه های همه کاره شخص می تواند تمامی اندازه های تخم پرندگان ، چه تخم های کوچک و چه تخم های بزرگ را جوجه کشی نماید.

8- دفترچه راهنمای کامل و مصور همراه با کتاب آموزش جوجه کشی 300 صفحه ای

دفترچه راهنمای ماشین آلات جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری کاملترین نوع دفترچه راهنما برای کاربران حرفه ای و غیرحرفه ای می باشد که تمامی اصول استفاده از دستگاه جوجه کشی را به شما آموزش خواهد داد . همراه دفترچه راهنما کتاب آموزش جوجه کشی از انواع پرندگان نیز برای شما ارسال خواهد شد که شما با مطالعه کتاب میتوانید اقدام به جوجه کشی از تمامی پرندگان از انواع نژادها فرمایید و صفر تا صد جوجه کشی را با مطالعه آن فرا خوهید گرفت .

9- سیستم گارانتی و خدمات پس از فروش

سیستم گارانتی نیز با توجه ثبت مکتوب تمامی فرآیند اطلاعات از زمان تولید دستگاه ( اعم از ریز قعطات استفاده شده ، نوع موتور ، نوع سیم کشی ، شخص ناظر بر تولید و … ) و خرید ( شامل تمامی اطلاعات ثبتی شخص حقیقی یا حقوقی ، محل سکونت و … ) تا زمان ارسال به خریدار با درج بارکد 9 رقمی اختصاصی روی هر دستگاه قابل فراخوانی و پیگیری می باشد که در صورت گذشت چندین سال متوالی میتوان به استناد به همین اسناد میتوان قطعه معیوب را شناسیایی  و تعویض نمود . همچنین کارشناسان خدمات پس از فروش و پشتیبانان گروه صنعتی اسکندری حین تمامی مراحل جوجه کشی همیار شما هستند. این پشتیبانی از مرحله قبل از جوجه کشی با راهنمایی کامل در مورد روند و نحوه انجام  عملیات جوجه کشی آغاز و تا لحظه آخر با پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما ادامه می یابد .

10- سیستم کنترل از راه دور ( GSM Controller )

سیستم کنترل از راه دور دستگاه جوجه کشی این امکان را به شما میدهد که بدون نیاز به اینترنت و فقط با گوشی تلفن همراه دستگاه جوجه کشی خود را از راه دور کنترل نماید . به این ترتیب میتوانید به سادگی و با در دست داشتن گوشی تلفن همراه خود تمامی پارامترها و متغیرهای دستگاه را کنترل نموده و اطلاعات کاملی از شرایط دما و رطوبت داخلی و روزهای باقیمانده از دوره جوجه کشی داشته باشید .

11- اتصال به کامپیوتر و ارتقاء نرم افزاری سیستم جوجه کشی

از قابلیت های نسبتا جدید این دستگاه جوجه کشی امکان ارتقاء و بروزرسانی فریمور firmware  نرم افزاری دستگاه توسط خود کاربر می باشد . بروزرسانی نرم افزاری، امکان رفع خطاهای احتمالی و افزایش کارایی کلی و کیفیت دستگاه را بهبود می بخشد .

12- قابلیت اتصال به مبدل برق اضطراری ( اینورتر برق )

اینورتر برق وسیله ایست که جریان مستقیم DC را به جریان متناوب AC قابل استفاده در دستگاه جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری تبدیل میکند .

13- ریزپردازنده با قدرت بالا جهت هماهنگی اجزاء دستگاه و پروسه جوجه کشی

ماشین آلات جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری از نوعی ریزپردازنده با قدرت فرکانسی بسیار بالا ( نسبت به عملیات جوجه کشی ) مشابه سی پی یو های نسل اینتل کامپیوتر شخصی بهره می برد که وظیفه هماهنگی اجزاء دستگاه و پروسه جوجه کشی را بر عهده دارد .

14- روزشمار دیجیتال جوجه کشی

این قابلیت جهت اطلاع از زمان اتمام فرآیند دوره ستر و هچری کاربرد دارد . با این قابلیت میتوان فهمید در چندمین روز از دوره جوجه کشی هستیم و تا زمان اتمام کامل فرآیند جوجه کشی چه مقدار زمانی باقی مانده است .

15- استفاده از تکنولوژی SMD در برد دستگاه جوجه کشی

تکنولوژی SMD ( برد مدار چاپی ) قطعاتی هستند که روی برد لحیم می شوند نه پشت آن . یکی از مزایای قطعی تکنولوژی SMD کاهش ورود نویز های الکترومغناطیس به داخل  مدار می باشد و عملاً امکان نویز پذیری به صفر رسیده است و نویز هیچ دخالتی در کارکرد سیستم ندارد.

16- مجهز به برد هوشمند مختص و مخصوص جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی 168 تایی سوپرمینیاتور با برد هوشمند  JDR900 تولید گروه صنعتی اسکندری مجهز گردیده است ؛ در این برد تمامی تکنیک ها و شرط ها و اصول مهندسی و قوانین جوجه کشی با راندمان بالا رعایت شده است .
از خصوصیات نهان استفاده شده در این برد میتوان به استفاده از قطعات درجه یک ساخت مالزی و سوئیس در ساخت این برد و سنسور ، استفاده از تکنولوژی SMD جهت افزایش کارایی و … و از دیگر خصوصیات میتوان به سخنگو بودن ، قابلیت انتخاب پرنده … اشاره نمود.

17- استفاده بهینه از برق

با توجه به تولید استاندارد سیستم جوجه کشی 168 تایی و رعایت اصول مهندسی بصورت واقعی ، مصرف برق این دستگاه با توجه به بهینه سازی های انجام شده در حدود دو سوم دستگاه های جوجه کشی غیر استاندارد بدنه فلزی کاهش یافته است .

18- کنترل کیفی چند مرحله ای

تمامی فرآیند تولید دستگاه جوجه کشی 168 تایی از قطعات ریز و درشت استفاده شده هنگام تولید برد هوشمند دیجیتالی گرفته تا هنگام تولید بدنه و هنگام مونتاژ نهایی ، همچنین پس از بسته بندی و ارسال چندین بار توسط کارشناسان فنی و مجرب گروه صنعتی اسکندری تست اولیه و کنترل کیفی نهایی میشوند که باعث افزایش کیفیت محصول خروجی میشود .

19- لوازم همراه دستگاه

الف) شانه های سایزیک همه کاره برای جوجه کشی از تمامی پرندگان ریز و درشت
ب  ) نطفه سنج برای کنترل تخم های نطفه دار جوجه کشی
ج  ) سبدهای هچ درپوش دار
د   ) کارت گارانتی یکساله معتبر
هـ ) دفترچه راهنمای دستگاه برای آموزش کامل استفاده از دستگاه
خ  ) کتاب آموزش کامل جوجه کشی 300 صفحه ای انحصاری گروه صنعتی اسکندری

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری

تماس با کارشناسان رسمی گروه صنعتی اسکندری  :

فروش تهران۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
۰۹۱۲۶۷۵۶۱۴۵

دفتر فروش تهران
۶۶۹۱۶۲۱۵021
۶۶۹۱۶۲۱۶-021

کارشناسان فروش کارخانه
۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
۳۲۳۴۱۷۹۶044
۳۲۳۴۶۶۱۲044
۳۲۳۷۹۱۸۸044

مدیریت فروش
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲