صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه جوجه کشی مدل ایزی باتور 5 ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی ارزان ایزی باتور 5 

دستگاه جوجه کشی ارزان ایزی باتور 5 کاملترین و بی نقص ترین ماشین جوجه کشی ارزان قیمت ساخت ایران می باشد.
راندمان بالا و در عین حال قیمت ارزان خصوصیاتی است که مردم از یک ماشین جوجه کشی خوب انتظار دارند ، در این ماشین جوجه کشی تا حد امکان برآورده شده است.

مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5

ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ

12 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین

36 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون

9 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از کبک

30 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از اردک

9 عدد

طول

38 سانتی متر

عرض

30 سانتی متر

ارتفاع

28 سانتی متر

وزن

3 کیلوگرم

کنترل هوشمند دما

دارد

سیستم کنترل فازی دما

دارد

رطوبت سنج دیجیتال

دارد

سیستم کنترل فازی رطوبت

ندارد

سیستم جوجه کشی

حرفه ای

پمپ هوشمند رطوبت

ندارد

نوع رطوبت سنج

تمام دیجیتال

نوع دماسنج

تمام دیجیتال

بدنه

تمام دیجیتال

نوع کاور

ضد اشعه ماوراء بنفش

سنسور داخلی

SHT ساخت سوئیس

نوع گردش تخم ها

360 درجه

پد سلولوزی با تکنولوژی نانو

ندارد

روزشمار جوجه کشی

ندارد

گارانتی

12 ماه

خدمات پس از فروش

10 سال

قابلیت جوجه کشی از پرندگان اهلی

دارد

قابلیت جوجه کشی از پرندگان زینتی

دارد

قابلیت جوجه کشی از پرندگان خاص

ندارد

بسته بندی استاندارد

دارد

سیستم اکسیژن گیری

هوشمند

نوع فن

دائم کار

نوع شانه

همه شانه ها

موتور پمپ رطوبت

ندارد

نمایشگر دما و رطوبت

ندارد

پردازنده فوق پیشرفته

دارد

نوع برق مصرفی

220 ولت شهری ( خانگی )

برد ضد نویز

دارد

توان مصرفی

30 وات

 

خصوصیات دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان

استفاده از سنسور دیجیتالی SHT Sensirion ساخت سوئیس

سنسور SHT استفاده شده در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور دارای کمترین خطای ممکن در سنجش میزان دمای ماشین جوجه کشی می باشد. این سنسور  دیجیتالی فقط یکبار در کارخانه Sensirion واقع در سوئیس کالیبره میگردد و در استفاده های مجدد از ماشین جوجه کشی نیازی به کالیبره توسط شخص خریدار ندارد.

چرخش 360 درجه تخم های نطفه دار جوجه کشی

سیستم چرخش 360 درجه ای تخم های نطفه دار دقیقا مشابه رفتار مرغ مادر در طبیعت میباشد. با این تفاوت که علاوه بر چرخش با زاویه استاندارد و کنترل دقیق رطوبت و دما ، میزان راندمان جوجه دهی ایزی باتور 5 به مراتب دقیقاً همانند راندمان جوجه کشی توسط مرغ مادر خواهد بود.

جنس درب و بدنه

دستگاه جوجه کشی ارزان ایزی باتور 5 به درب و بدنه از جنس کریستال مجهز می باشد. بزرگترین خاصیت بدنه ایزی باتور 5 قابل شستشوی آن است. با توجه به جنس بدنه کریستال ایزی باتور 5 امکان شستشوی آسان آن مقدور گردیده است. از دیگر خاصیت های مهم درب و بدنه کریستالی قابل رویت بودن نمای داخلی ماشین جوجه کشی می باشد. همچنین جهت جلوگیری از ورود طیف مضرر خورشید به داخل دستگاه و افزایش راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه یکروزه از یک لایه پوشش نانو که باعث دودی شدن کریستال و جلوگیری از ورود اشعه های مضر شده است در این بدنه استفاده شده شده است

قابلیت بروزرسانی نرم افزاری

قابلیت بروزرسانی این سیستم ها همانطور که مطلید باعث رفع اشکالات جزیی و افزوده شدن امکانات و قابلیت های فراوان به آنها خواهد شد. دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت ایزی باتور نیز از این قاعده مستسنی نیست و امکان بروزرسانی نرم افزاری آن مقدور می باشد. بروزرسانی نرم افزاری ایزی باتور باعث افزوده شدن قابلیت ها و امکانات فراوان به آن خواهد شد .

یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

دستگاه جوجه کشی ارزان ایزی باتور 5 دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. همچنین گروه صنعتی اسکندری جهت افزایش رضایتمندی مشتریان محترم اقدام به راه اندازی سیستم گارانتی آنلاین نموده است. این سیستم تمامی اطلاعات دستگاه جوجه کشی مانند قطعات استفاده شده ، ساختار موتور ، نوع سیم کشی و … ، همچنین اطلاعات شخص خریدار را در حافظه خود ذخیره میکند و در پایان یک بارکد 9 رقمی تولید مینماید. این کد در واقع شناسنامه محصول محسوب میگردد و درصوت معیوب شدن ایزی باتور خریدار فقط کافیست با خدمات پس از فروش کارخانه تماس گرفته و با ارائه شماره سریال خود خواهان قطعه یدکی و یا حل مشکل دستگاه خود گردد.

مجهز به شانه های همه کاره

ایزی باتور 5 به شانه های سایزیک جوجه کشی مجهز می باشد. شانه های سایزیک از امکان جوجه گیری از تمامی تخم های نطفه دار برخوردار بوده و بکمک آنها میتوان از تخم نطفه دار تمامی پرندگان جوجه کشی نمود. با شانه های سایزیک، دیگر نیازی به خرید و استفاده از شانه های مختلف نخواهید داشت و با یک نوع شانه میتوانید از تخم نطفه دار تمامی پرندگان جوجه کشی فرمایید. همچنین بدلیل حالت خوابیده تخم های نطفه دار و نزدیک بودن عملکرد شانه جوجه کشی به فرایند جوجه کشی طبیعی، راندمان دستگاه جوجه کشی مجهز به شانه همه کاره به طرز محسوسی بالاتر از ماشین جوجه کشی با شانه قدیمی می باشد.

قابلیت اتصال به اینورتر برق

دلایل مختلفی برای استفاده از اینورتر برای تامین برق مصرفی ایزی باتور 5 وجود دارد. یکی از این دلایل استفاده از ماشین جوجه کشی در زمان های قطعی برق می باشد. همچنین ماشین جوجه کشی ایزی باتور 5 را میتوان در مکانهایی که کلاً به برق 220 ولت شهری برخوردار نیستند استفاده نمود.

استفاده از تکنولوژی SMD

برد کنترلی دستگاه جوجه کشی ارزان ایزی باتور 5 به فناوری SMD مجهز می باشد. این فناوری با توجه به محاسن خود بسیار بهتر از فناوری منسوخ شده DIP می باشد. کلمه SMD مخفف Surface mount device  و به معنی قطعات نصب شده روی سطح می باشد. به معنای دیگر در تکنولوژی SMD  قطعات وارد برد میشوند روی برد لحیم میشوند. استفاده از تکنولوژی SMD باعث عملکرد مناسب و کاهش مصرف گرما و برق سیستم جوجه کشی میگردد.

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

تماس با کارشناسان رسمی گروه صنعتی اسکندری  :
فروش تهران۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
۰۹۱۲۶۷۵۶۱۴۵
دفتر فروش تهران
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
کارشناسان فروش کارخانه
۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
۰۴۴-۳۲۳۴۱۷۹۶
۰۴۴-۳۲۳۴۶۶۱۲
۰۴۴-۳۲۳۷۹۱۸۸
مدیریت فروش
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲