صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

گرمایش سقفی ساخت شرکت فاران تابلو البرز ( فاران تابش )

مزایای سیستم های گرمایشی فاران تابش

نصب در ارتفاع ، گرمایش در کف

این سیستم با نصب در ارتفاع  گرمایش را همانند خورشید در کف سالن ها هدایت میکند . جنس رفلکتورهای دستگاه از استیل بوده و گرما با استفاده از خاصیت رفلکس استیل به سمت پایین هدایت شده و گرما را در کف سالن احساس خواهید کرد.این

 

مطلب هم در سالن های صنعتی و هم در گلخانه ها و مرغداری ها و حتی سالن های ورزشی بسیار با اهمیت بوده.با استفاده از همین خاصیت میتوان در فضای کاملا باز نیز از دستگاه استفاده کرد.

مصرف بسیار پایین

مشعل های فاران تابش با مصرف گاز کمتر از ۵ متر مکعب بر ساعت جزء کم مصرف ترین سیستم گرمایش در میان سیستم های گرمایشی دیگر میباشد . مصرف برق این سیستم کمتر از ۱۰۰ وات بوده که بیش از ۹۰ درصد در مصرف برق  صرفه جویی خواهد شد.

فاران تابش

 

هزینه تعمیر و نگهداری پایین

هزینه تعمیر و نگهداری در سیستم های تابشی در مقایسه با سیستم های دیگر بسیار اندک بوده به اندازه ای که میتوان از آن صرف نظر کرد.

راه اندازی ۴۸ ساعته

نصب و راه اندازی مشعل های فاران تابش در کمتر از ۴۸ ساعت راه اندازی شده و قابل استفاده میباشد. از زمان استارت کار تا زمان استفاده کمتر از ۴۸ ساعت زمان نیاز خواهد بود.

هزینه اولیه پایین

با توجه به قیمت های سیستم های گرمایشی دیگر و هزینه های راه اندازی سنگین؛ سیستم های گرمایشی فاران تابش با هزینه های منطقی و با توجه به موضعی بودن این سیستم ها هزینه اولیه راه اندازی بسیار کمتر خواهد بود.

کاملا موضعی

سیستم گرمایش تابشی فاران موضعی بوده و برای گرمایش سالن ها نیاز به  گرم کردن کل سالن نیست. با توجه به خاصیت موضعی بودن این سیستم در هزینه ها و مصرف سوخت بسیار صرفه جویی خواهد شد . پرهیز از گرم کردن کل فضا (انبار ها ، دپو مواد اولیه و دپو محصولات ) و گرم کردن نقاط مورد نظر یکی از بالاترین مزایای این سیستم می باشد.

 

آدرس : کرج – آزادگان – برج یادمان – طبقه 4 – واحد A4

02634495446-7

 

فاران تابش نصب 1فاران تابش نصب 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فاران تابش نصب 5

فاران تابش نصب 4