بنام ایزد منان

چند سالی بود به مردمی که جهت خرید ابزار به مراکز ابزار فروشی و یا جستجو در اینترنت مراجعه میکردند دقت میکردم و در نهایت بعد از خریدشان نظری که میدادند تماما نظر فروشنده ای بود که از آن خرید شده بود و حتی تبلیغ آن کالا را هم میکردند ! فارغ از این موضوع که خود فروشنده هم اطلاعات محدودی داشت و دسترسی آن فروشنده به کالاها محدود به بازار و اشخاصی بود که در نزدشان اعتبار داشت. از طرفی بازار عمده فروشها هم در تسخیر دلالان و بازرگانانی بود که با غفلت خود و بدون در نظر گرفتن شرایط تولید کنندگان و صنعتگران ایرانی باری بس بزرگ را به دوش جامعه انداختند و در نهایت این شد که بازار ایران قبضه کالاهای خارجی قرار گرفت و تمام این ها از عدم شناخت و موجودیت کالای ایرانی نشات می گرفت.

بعد از آنکه در حوزه نگهداری و تعمیرات یک مجموعه بزرگ مشغول به فعالیت شدم با مدیرانی متخصص و با این طرز فکر مشترک آشنا شدم و تصمیم گرفتیم مجمع تخصصی در حوزه ابزار و تجهیز را تاسیس نماییم. مجمعی که متشکل از کارشناسان خبره در حوزه های متفاوت باشد تا بتوانیم تجهیزات ایرانی را در وهله اول با هدف معرفی و بهبود کیفیتشان مورد نقد و بررسی قرار دهیم تا عموم مردم و صنعتگران بدانند همچین تجهیزی با این کیفیت در ایران ساخته میشود و این تجهیز مورد ضمانت این مجمع قرار دارد و در وهله دوم نسبت به کالای بی کیفیت نیز اطلاع رسانی کنیم تا صنعتگرانی که با اسم ایرانی کالای بی کیفیت تولید میکنند فرصتی جهت اصلاح خود و بهره بردن از این بازار بزرگ مردم خوب ایران داشته باشند.

با این ایده مجمع صنعت افزار از سال 1397 تا کنون علاوه بر معرفی رایگان تجهیزات ساخت ایران ، بواسطه دارا بودن تیمی قدرتمند و متشکل از متخصصان، استاد کاران و تامین کنندگان برتر در حال ارائه خدمات زیر می باشد:

  • تجهیزات ایمنی و آتشنشانی

  • مشاوره ، مذاکره و تامین تجهیزات کارگاهی

  •  بازسازی و ساخت بدنه و اتاق ماشین آلات اعم از لودر ، بیل ، لیفتراک و ..

  • تجهیز ماشین آلات به کولر و تهویه مطبوع (حتی لیفتراک )

  • پیاده سازی و استقرار نظام آراستگی صنعتی 5S

  • پیاده سازی و استقرار سیستمهای مدیریت نگهداری و تعمیرات کارخانه (PM & TPM)

ما را حمایت و نقد کنید و در صورتی که در یکی از این حوزه ها خبره هستید به ما بپیوندید.