صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

ماسک ضد آلودگی دم ماسک

دم ماسک: بهترین ماسک ضد آلودگی در جهان

دم ماسک: بهترین ماسک ضد آلودگی در جهان


دم ماسک
با ماموریت کمک به همه سیاره در تنفس هوای پاک، اقدام به ساخت ماسک با کیفیت و با قدرت محافظت بالا نموده است.
یکی از شکایات رایج مردم در مورد استفاده از ماسک های رایج، نشت هوا در کناره های بینی و صورت است که فرد را در معرض آلاینده های خارجی همچون گرد و غبار جاده، آلودگی هوا، گرده گل، انواع باکتری های بیماری زا و … قرار می دهد. این امر، باعث شد تا با طراحی منحصر بفرد، این ماسک بتواند مانع عبور ذرات معلق به اندازه 0.1 میکرون گردد.
دم ماسک چیست؟
در حالی که بیشتر ماسک های ضد آلودگی و گرد و غبار از مواد پارچه ای استفاده می کنند ، دم ماسک دارای پوسته محافظ بسیار مقاوم و آبند شده با سیلیکون رده پزشکی است. از نظر ارگونومیک، این ماسک حتی با موی صورت نیز سازگار است و حتی در حالت لبخند زدن و صحبت کردن، از قرار گرفتن در اطراف بینی و دهان اطمینان حاصل می کند و همچنین عینک را مه نمی زند. با استفاده از حلقه های گوش دار پر شده از میکرو الیاف و یک بند قابل تنظیم، دم ماسک برای افراد از هر سن و اندازه ساخته شده است.
در مقایسه با ماسک های N95 با مقاومت صنعتی، نشان داده شده است که دم ماسک ها محافظت موفقیت آمیز تری در برابر ذرات معلق در هوا دارند و در عین حال، تنفس با دم ماسک به لطف دهانه هایی مانند آبشش در کنار ماسک که هنگام استنشاق ایمن می مانند و فقط هنگام بازدم باز می شوند، راحت تر است.
دم ماسک همچنین برای افرادی که از ماسک های ثابت در خارج از خانه استفاده می کنند و از آن خسته شده اند، متناسب هستند زیرا دم ماسک دارای پوسته های قابل تعویض در رنگهای متنوع برای مطابقت با روحیه و لباس شما هستند.

چگونه از شما محافظت میکند؟
فیلتر الکترواستاتیک دم ماسک برای جذب، به دام انداختن و خنثی سازی ذرات کوچک ساخته شده است. گزارش شده است که 98.6 درصد در برابر اگزوز اتومبیل ، آلودگی ، دود و ذراتی که اندازه آنها 2.5 میکرون است موثر است. از طریق آزمایش دقیق ، نشان داده شده است که دم ماسک تا 95 درصد در برابر ذرات تا 0.1 میکرون، از جمله اکثر عوامل بیماری زا و میکروب های منتقل شده در هوا، موثر هستند.

آیا دم ماسک میتواند در برابر Covid-19 موثر باشد؟
همانطور که گفته شد ، دم ماسک در جهت فیلتر کردن هوای آلوده طراحی شده است و نمیتواند در برابر ویروسی مانند Covid-19 تضمین کند، به خصوص اینکه ویروسی نسبتاً جدید است که هنوز کاملاً شناخته نشده است.
اگر در طول بحران فعلی ویروس کرونا از ماسک استفاده می کنید، چندین روش مناسب برای کمک به محافظت در برابر آلودگی وجود دارد:
علاوه بر اقدامات بهداشتی و ایمنی عمومی مانند فاصله اجتماعی و شستشوی مکرر و تمیز کردن دست ها ، دم ماسک توصیه می کند هر بار که ماسک را بر می دارید، فیلتر را دور بریزید تا اطمینان حاصل شود که از داخل هیچ آلودگی وجود ندارد و پس از هر بار استفاده سطوح ماسک کاملاً تمیز شود.
اما با هدف تنفس هوای پاک و ایمن برای هر انسانی، دم ماسک در امر تامین حفاظت از خود و عزیزانتان پیشتاز فناوری هست. این شرکت همچنین در حال کار روی محصولی است که به طور خاص کارکنان بخش بهداشت را که روزمره در معرض خطر ویروس هستند را تامین می کند.
دم ماسک دارای یک طراحی مدولار منحصر به فرد عملکرد گرا است. پوسته جلویی برای بهینه سازی محافظت و جریان هوا در انواع رنگهای شیک طراحی شده است. آب بندی سیلیکونی با درجه پزشکی ارگونومیک، متناسب با بیشتر فرمهای صورت است و با موهای صورت سازگار است. همچنین بند قابل تنظیم نیز یک تناسب راحت و متنوع را دارد.
فیلترهای الکترواستاتیک دم ماسک ذرات در اندازه0.1 میکرون و بیشتر را فیلتر میکند.

دم ماسک با توجه به ظاهر مهندسی شده ای که برای آن در نظر گرفته شده است علاوه بر اینکه درصد فیلتراسیون ماسک بالای 90 درصد بوده و محافظت تنفسی بالایی را ایجاد می کند زیبایی و راحتی در استفاده را نیز برای استفاده کنندگان خود به ارمغان آورده است.