صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه دوخت التراسونیک برندStiger

-دستگاه دوخت التراسونیک برند Stiger (وارداتی) مخصوص ماسک استیجر

-مناسب برای دوخت ماسک N95 و انواع ساک ، کیف و پارچه

-بدون نیاز به نخ و سوزن

-تکنولوژی مدل2017

دارای استاندارهای ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا

دستگاه دوخت التراسونیک نسل جدیدی از ماشین های دوخت می باشند که جهت انجام عملیات دوخت و دوز نیازی به نخ و سوزن ندارند و با تحریک بافتهای مولکولی عملیات دوخت یا جوش انجام می گیرد. از دستگاه دوخت التراسونیک اغلب برای تولید ساک دستی، انواع ماسک و لحاف دوزی استفاده می شود.
به طور کلی می توان گفت که فرآیند دوخت در این دستگاهها به صورت چند منظوره است. این نوع ماشین دوخت توانایی دوخت درزها به صورت همزمان با انجام برش های تمیز را دارد. فرآیند دوخت با استفاده از دستگاه دوخت التراسونیک به صورت کاملا تمیز انجام می گیرد، زیرا نخ های اضافه به صورت خودکار حذف می شوند و همچنین فرآیند برش به صورت خودکار انجام می گیرد و در نهایت محل دوخت و دوز به صورت مهر و موم در می آید.

از جمله نکات مهم در انتخاب این گونه تجهیزات می توان به توان ترانس و انتظار مصرف کننده از دستگاه اشاره نمود. در حقیقت علیرغم جدید بودن این تکنولوژی برخی از کاربران دستگاه توانسته اند قابلیتهای شگفت انگیزی در کاربرد از دستگاه ایجاد نموده و با تغییرات ایجاد نموده به نوعی ارزش افزوده در خود دستگاه ایجاد نموده اند. جهت کسب اطلاعات حتما تحقیق مناسبی انجام دهید یا با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.


شماره تماس جهت سفارش: 09127353077