صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

جرثقیل های سقفی تک پل آویز ساخت شرکت مهندسی زرین مهر

شرایط پیچیده ساختمان نیازمند راه حل های تخصصی است ، که به راحتی با استفاده از جرثقیل های تک پل آویز زرین مهر ممکن می شوند . در این شرایط ، به جای استفاده از ستون ها و تیر حمال مجزا ، راهبر ها (کلگی ها) زیر تیر حمال های سقف حرکت می کنند . بنابراین بهترین نتایج ممکن حتی در فضاهای تنگ و شرایط دشوار به دست می آیند .

جرثقیل های سقفی تک پل آویز زرین مهر با تعریف ابعاد کوچک ، اتصالات سفارشی جانبی تیر اصلی ( پل جرثقیل ) و بیشترین دسترسی جانبی قلاب ، از عرض ساختمان بهینه ترین استفاده را می کند. همچنین این امکان وجود دارد که بالاترین موقعیت قلاب را با نصب پل جرثقیل بین دو راهبر (کلگی) بهینه سازی کنیم .

جرثقیل های سقفی تک پل آویز زرین مهر معمولأ تا ظرفیت ۸ تن و دهانه ۲۵ متر موجود می باشند اگرچه امکان طراحی و ساخت این نوع جرثقیل ها تا دهانه و ظرفیت نامحدود در شرکت مهندسی جرثقیل زرین مهر وجود دارد . پل (تیر اصلی) برخی از این جرثقیل های سقفی آویز با پروفیل نورد شده ساخته می شود در حالی که در سایر ورژن های طراحی ، از باکسی مقاوم در برابر پیچش استفاده می شود که توسط مهندسین شرکت زرین مهر طراحی و تحت نظر تکنسین های مجرب تولید می شود . در تمامی ورژن های طراحی برنامه ای جامع برای تامین لوازم جانبی و قطعات یدکی جرثقیل های زرین مهر تعبیه شده است .


آدرس : تهران ، بزگراه اشرفی اصفهانی ، خیابان دربندی 2 ، پلاک 26

اطلاعات : info@zarrinmehr.comphone

تلفن : ۴۴۸۶۴۲۱۵-۰۲۱

تلفن : ۴۴۸۶۴۲۱۶-۰۲۱

فکس : ۴۴۸۶۴۲۱۳-۰۲۱