صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

خط بسته بندی و فیدر اتوماتیک شکلات سرعت بالا شرکت ماشین سازی مسائلی


خط بسته بندی و فیدر اتوماتیک شکلات سرعت بالا شرکت ماشین سازی مسائلی

خط بسته بندی و فیدر اتوماتیک شکلات سرعت بالا شرکت ماشین سازی مسائلی


این دستگاه برای بسته بندی شکلات ، آبنبات ، کوکی و سایر محصولات با شکل منظم استفاده می شود. قابلیت اتصال به خطوط تولید قبلی بوسیله فیدرهای خودکار و دستی را دارد.

 

عملکرد اصلی و ویژگی های ساختار:

1- سرعت بالای فیدر و خط بسته بندی باعث جدا شدن محصولات از هم ، به قسمت های فرمان پذیری ، ردیابی چند مرحله ای ، موقعیت servo می شود و سپس فیدر ، محصولات را جهت بسته بندی ، با سرعت ودقت بالا به دستگاه بسته بندی هدایت می کند.

2-برای محصولات کوچک و سبک ، برطبق ویژگی های محصولات ، خط فیدر می تواند وکیوم چگالی دستگاه را کاهش و سرعت را به بالاترین حد و وضعیت صحیح تر تغییر دهد.

3- سرعت بسته بندی یک خط تکی می تواند تا حدود 500 بسته در دقیقه برسد.

4- قدرت آداپتور 220 ولت و 50 گیگاهرتز ، قدرت کل در حدود 5.2 کیلووات است.(یک خط)

 

مزایا

1- فیدر چند مرحله ای واحد، کنترل موقعیت servo ، باعث می شود محصولات مرتب و منظم وارد ماشین بسته بندی شوند و وضعیت پایدار و موقعیت صحیح با سرعت بالا ایجاد شود.

2- نوار نقاله ها را بدون ابزار بچرخانید ، شکاف های شکسته در مکان های اتصال و در پایین نوار نقاله نصب می شوند، آسان برای نگهداری ، صرفه جویی در وقت و هزینه.

3-ساختار ساده ، عملیات آسان ، تمیزکاری و نگهداری راحت ، تغییر سلفون و تنظیم دستگاه در هنگام تغییر محصولات با اندازه های مختلف آسان و سریع می باشد.

4-مجهز به نوار ایمنی ضد میکروبی مواد غذایی PU آبی ، نوارهای ضد چسبندگی و نوار PU سفید نیز به صورت اختیاری در دسترس هستند.

5- در سیستم کنترل ، اجزای الکتریکی با کیفیت بالا استفاده می شود ، PLC هوشمند ، صفحه نمایش لمسی و HMI فوق العاده عملیات را آسان و شهودی انجام می دهد.


آدرس:
اصفهان-شهرک صنعتی -خیابان سوم-فرعی اول-سمت راست-پلاک ۲۵ اصفهان شهرک صنعتی جی ۸۴۱۹۱-۸۱۵۹۴ ایران

ایمیل: info@masaelimachine.com

تلفن: ۳۵۷۲۳۰۰۶/۷(۰۳۱)

فکس: ۳۵۷۲۳۰۰۷(۰۳۱)

موبایل: ۰۹۱۳۱۱۰۴۰۸۱

منبع: سایت شرکت ماشین سازی مسائلی