صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو شرکت پیروز پایور سپاهان

دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو شرکت پیروز پایور سپاهان

دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو شرکت پیروز پایور سپاهان

دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو

دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو با توجه به افزایش میزان مصرف تنباکو و توتون تولید می شود. تولید کننده این دستگاه بسته بندی صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان است. از دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو می توان در بسته بندی توتون و تنباکو به صورت کاملا بهداشتی استفاده نمود.

توتون و تنباکو از جمله محصولات پرمصرف به خصوص در کشور ما ایران است که علاوه بر تولید داخل مقادیر زیادی نیز از کشورهای خارجی وارد می شود. صنایع بسته بندی پیروز پایور سپاهان به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تولید ماشین بسته بندی در تولید و طراحی دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو به صورت تمام اتوماتیک و دیجیتال در حفظ کیفیت این محصول تلاش می کند. توسط این دستگاه بسته بندی می توان محصول خود را با بسته بندی زیبا و مرغوب که محافظت کننده محصول از آسیب های محیطی نیز می باشد به دست مشتری رساند.

ویژگی های دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو

اگر شما هم به منابع توتون و تنباکو دسترسی دارید و در فکر فروش و سوددهی بیشتر محصولات خود هستید می توانید از دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو پیروز پایور استفاده نمایید و محصولات خود را در بسته بندی های مناسب به بازار عرضه کنید و از این طریق به میزان فروش دلخواه خود برسید. بسته بندی خوب از اصول بازاریابی نوین است و محصولی که در بسته بندی مناسب و با کیفیت عرضه می شود از توان فروش بالاتری در بازار برخوردار است. همچنین توتون و تنباکو یا هر محصول اگر به صورت فراوری شده عرضه شود می تواند با ایجاد ارزش افزوده سوددهی را تا میزان زیادی بالا ببرد.

کاربردهای مختلف دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو شامل بسته بندی توتون , بسته بندی توتون میوه ای و بسته بندی تنباکو می باشد همچنین بسته بندی سایر اشکال هندسی مشابه نیز توسط دستگاه بسته بندی توتون و تنباکو امکان پذیر است.

اصفهان ، خیابان مشتاق سوم،بلوار ارغوانیه،نبش ارغوان ۱۷
تلفن: ۰۳۱۳۵۳۱۵۵۵۲
فکس: ۰۳۱۳۵۳۱۰۳۱۴
info@pirouzpack.ir:ایمیل