از ایمنی کارگاه مطمئن خواهید شد اگر اقدامات مشاوره ای ما را پذیرا باشید

آوریل 19, 2021

صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

فن سیرکوله برای استفاده در گلخانه و مرغداری ساخت گروه صنعتی اسکندری

فن سیرکوله برای استفاده در گلخانه و مرغداری ساخت گروه صنعتی اسکندری

در گلخانه و مرغداری های با متراژ زیاد برای انتقال گرما و یا سرما یا انتقال اکسیژن و دی اکسیدکربن از جت فن یا به اصلاح فن سیرکوله استفاده میشود. فن سیرکوله نقش مهمی در یکسان سازی دما و رطوبت در محیط دارد. فن سیرکوله دارای یک بدنه استوانه ای شکل و یک پروانه شش پر با یک دینام دمنده می باشد. انواع جدید و پیشرفته تر فن سیر کوله دارای لبه های پرسی می باشد که راندمان کاری را تا حد قابل توجه ای افزایش می دهد.

در سالن های گلخانه با توجه به ابعاد بزرگ سالن و فاصله (ابتدا و انتهای سالن گلخانه جهت یکسان سازی میزان اکسیژن و دی اکسید کربن همچنین دما و رطوبت استفاده می گردد، از این نوع فن برای انتقال گرمایش حاصل از هیتر در گلخانه از فضاهای نزدیک به هیتر به فضاهای دورتر از هیتر استفاده می شود.
فن سیر کوله و جت فن یکی از اجزای اصلی و مهم در گلخانه های مدرن می باشد که میزان بازدهی و راندمان برداشت محصول از واحد سطح را به میزان قابل توجه ای افزایش می دهد. این نوع هواکش از انباشت گرما در سطوح بالای گلخانه و در نتیجه خارج شدن آن ازگلخانه جلوگیری کرده و باعث بازگشت گرما به داخل گلخانه و مدار گرمایش گلخانه می گردد .
جت فن یا هواکش سیر کوله یکی از اساسی ترین وسیله ها در مرغداری ها و سالن های پرورش طیور می باشد، با توجه به اهمیت بسیار مهم تخلیه گاز آمونیاک در سالن های مرغداری و سالن های پرورش طیور استفاده از این دستگاه بسیار حیاتی به نظر می رسد، جت فن و یا فن سیر کوله در سالن مرغداری گاز آمونیاک وسط سالن را به سمت فن های تخلیه منتقل نموده و باعث کاهش میزان این گاز در وسط سالن مرغداری می شود. این نوع فن باعث انتقال سریع تر گرما و اکسیژن و هوای تازه به مرکز سالن می گردد.

ابعاد هواکش های سیرکوله مرغداری و گلخانه

فن سیر کوله دارای قدرت های مختلف می باشد که برای سالن های با ابعاد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این فن در ابعاد 40 سانت، 45 سانت، 50 و60 سانت به صورت نرمال و در سایر ابعاد به صورت سفارشی تولید و عرضه می شود. هر کدام از این جت فن ها دارای قدرت هوادهی متفاوت و همچنین قدرت پرتاب بالا می باشند.

مشخصات فنی فن سیرکوله ساخت اندیشه سبز

بدنه از جنس گالوانیزه روسی کاملا ضد زنگ
پوشش بدنه با رنگ استاتیک کاملا ضد خش و ضربه
بالانس پروانه با دستگاه های تمام دیجیتالی مطابق با علم روز دنیا
بدنه استوانه با ضخامت 1.5 میلی متر
دهنی پرسی با گودی 10 سانتی متر برای اولین بار در ایران
پروانه استیل یا پلی آمید و یا پی وی سی بنا به انتخاب مشتری
یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش مطعلق به شرکت ماشین سازی اندیشه سبز با 20 سال سابقه
جوشکاری با جوش های گازی
ایزو 9001-2008 برای مدیریت کیفیت در تولید انواع فن کشاورزی

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری