صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

هیتر و گرماساز گلخانه آرارات ساخت گروه صنعتی اسکندری

هیتر و گرماساز گلخانه آرارات ساخت گروه صنعتی اسکندری

هیتر آرارات از نمونه قدیمی ترین و با کیفیت ترین گرماسازهای ساخت ایران می باشد. گروه صنعتی اسکندری از ابتدای طراحی این هیتر کیفیت بالا و قیمت مناسب را ملاک خروجی کار قرار داده است و به دلیل هیتری بسیار با کیفیت با طراحی روز دنیا تولید نموده است. هیتر آرارات مخصوص گرمایش گلخانه، مرغداری و فضاهای ورزشی و صنعتی و ورزشی طراحی شده و دقیقا از نمونه های اسپانیایی الگوبرداری شده است. این هیتر از قدرت گرمایش فوق العاده ای برخوردار بوده و در عین حال مصرف سوخت بسیار پایینی نیز دارد. راندمان گرمایشی هیتر آرارات بالای 85 درصد می باشد که این میزان راندمان تاکنون در هیچ کدام از هیترهای ساخت ایران دیده نشده است. کوره هیتر از جنس استیل خالص بوده و به همین علت امکان سوراخ شدن آن بواسطه استارت دستگاه به صفر رسیده است. همچنین بدلیل خاصیت استیل تمام گرمایش تولید شده توسط مشعل دستگاه از طریق دیگ بدون اتلاف انرژی به داخل سالن هدایت میشود. جهت کاهش اتلاف انرژی تولید شده توسط مشعل چهار مبدل حرارتی نیز به دستگاه اضافه شده است. مبدل های مذکور در واقع عمل انتقال گرمای حاصل از احتراق سوخت داخل هیتر را به محیط اطراف بر عهده دارند.

مشخصات فنی هیتر آرارات

نوع مشعل

ایران رادیاتور

فن دستگاه

دو عدد دمنده 7 پر فلزی با برچسب انرژی A

قدرت هوادهی فن ها

23000 هزار متر مکعب در ساعت

کوره دستگاه

استیل نگیر غیرمغناطیسی با ضخامت دو میل

شاسی دستگاه

شاسی فولادی با پروفیل 3 در 3

بدنه دستگاه

دو جداره با پوشش دو سانت عایق پشم سنگ

طول کوره

1 متر و 70 سانت

قطر کوره

60 سانت

کوئل های هیتر

فولادی با ضخامت 2.5 میل

رادیاتور هیتر

24 عدد لوله 2 اینچ با ضخامت 2.5 میل

ابعاد حدودی هیتر

عرض: 1 متر ارتفاع: 190 سانت طول:220 سانت

تابلو برق هیتر

تمام اتوماتیک همراه با کنترل فاز و ترموستات

حمل نقل آسان هیتر

چرخ دار و قابل جابجایی

راحتی نصب مشعل هیتر

دارای چشمی برای تنظیم مشعل

دریچه ضد انفجار هیتر

دارای سوپاپ اطمینان برای امنیت بیشتر

نوع سیم کشی هیتر

با لوله خرطومی فلزی با روکش پلاستیکی مقوم در برابر ضربه و حرارت

شاسی بیرونی

آلمینیومی با روکش رنگ استاتیک صدفی

 

مجهز به سیستم کاهش مصرف سوخت

هیتر آرارات دارای سیستم پیچیده و پیشرفته کاهش مصرف سوخت می باشد. روش کار سیستم کاهش مصرف سوخت این گرماساز بدینصورت است که در مرحله اول آتش حاصل از مشعل به داخل دیگ استیل دستگاه تزریق میشود. سپس گرمای دیگ هیتر بهمراه مشعل توسط دو فن بسیار بزرگ نصب شده بر روی دستگاه به بیرون از آن (محیط اطراف) مکش میشود. در مرحله دوم پسمانده آتش وارد یک کلوکتور شده و پس از چرخش 180 درجه ای وارد 12 عدد محفظه استوانه ای شکل دو اینج میگردد و برای دومین بار از مقابل دو عدد فن بسیار قوی عبور کرده و به این ترتیب کل گرمای حاصل از احتراق سوخت وارد سالن میگردد.

کوره بسیار با دوام

کوره هیتر گرماساز آرارات از استیل خالص یا فولاد نسوز بنابه سفارش مشتری تولید میگردد که کاملا نسوز بوده و غیر مغناطیسی می باشند. کوره گرماساز آرارات دارای 5 سال گارانتی بوده و کاملا در برابر گرمای مشعل مقاوم می باشد. کوره های نامبرده هیچ گاه بر اثر گرمای مشعل سوراخ نخواهند شد.

فن های بسیار با کیفیت

هیتر آرارات دارای دو فن بسیار با کیفیت ساخت کارخانه دمنده می باشد. این فن ها هفت پر بوده و دارای شکل ظاهری مخصوص هستند. فن های دمنده هیتر آرارات وظیفه انتقال هوای گرم به داخل سالن را بر عهده دارند. این فن ها از سیستم چرخش بسیار پرقدرتی برخوردار می باشند و میتوانند گرما را تا مسافت های دور از استقرار هیتر پرتاب کنند. از دیگر ویژگی های مهم فن های هیتر آرارات میتوان به محل استقرار آنها اشاره کرد. در ساختار تمامی فن های آکسیال، موتور پشت پروانه قرار میگیرد و وظیفه چرخش فن را بر عهده دارد. اما فن های استفاده شده در بخاری آرارات موتور در جلوی فن قرار گرفته است تا ابتدا فن موتور خود را خنک کند و آسیبی به سیستم موتور فن در دماهای بالای هیتر نرسد.

جوشکاری هیتر آرارات

جوشکاری هیتر آرارات با استفاده از رکتی فایرهای مخصوص و در نبود اکسیژن صورت میپذیرد و در نتیجه امکان اکسیده شدن جوش کاملاْ از بین می رود، در نتیجه شما یک لایه جوش یک دست و بدون درز خواهید داشت و تا سالهای سال محل جوشکاری سالم خواهد بود. از این نوع جوشکاری معمولاً در سکوهای نفتی و تجهیزات گاز فشرده استفاده میگردد.

بدنه گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای

کل بدنه این هیتر سرتاسر دو جداره میباشد هم جداره اول و هم جداره دوم از ورق گالوانیزه گرم ضد زنگ میباشد. وسط این دوجداره از عایق پشم سنگ نسوز با دانسیته بسیار بالا پرشده است. همچنین جداره خارجی نیز با استفاده از رنگ کوره ای ضد خش کاور شده و پوشیده شده است. شدت عایق کاری به اندازه ای  است که در شرایطی که دستگاه بیش از ده ساعت در حال کارکردن میباشد شما میتوانید صورت خود را به بدنه دستگاه بزنید و هیچ گرمایی را احساس نکنید! اتلاف انرژی در هیتر گرماساز آرارات هیچ امکانی ندارد.

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری