صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغ ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغ ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغی دومین ظرفیت از ماشین های مختص جوجه گیری از شترمرغ می باشد. این دستگاه جوجه کشی با توجه به کسب چندین دهه تجربه در مورد ساخت ماشین های جوجه کشی شترمرغی طراحی شده است و تمامی عیوب و اشکالات دستگاه های جوجه کشی شترمرغی در آن برطرف شده است.
نکته قابل توجه در انتخاب و خرید دستگاه جوجه کشی شترمرغی این است که یک ماشین جوجه کشی شترمرغی استاندارد دارای تفاوت ها و تغییرات زیادی نسبت به ماشین جوجه کشی سایر طیور می باشد. این تفاوت ها به قدری در سیستم جوجه کشی شترمرغی دخیل هستند که درصورت عدم توجه به این موارد حتی یک تخم نطفه دار شترمرغ نیز به جوجه تبدیل نخواهد شد … !! ماشین جوجه کشی شترمرغی باید از قابلیت سیستم رطوبت گیری در دوران ستر و سیستم رطوبت دهی در دوران هچر برخوردار باشد. همچنین دستگاه جوجه کشی شترمرغی نیازمند اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن مورد نیاز تخم شترمرغ می باشد. این در حالیست که ماشین جوجه کشی سایر پرندگان نیازمند سیستم رطوبت دهی هم در دوران ستر، و هم در دوران هچر می باشند و اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن روی آنها تعبیه نگردیده است.

مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغی

سیستم سخنگو

دارد

سنسور SHT ساخت سوئیس

دارد

سیستم رطوبت گیری

دارد

سیستم هوشمند کنترل دما و رطوبت

دارد

بدنه تمام PVC

دارد

برد دیجیتالی JDR900

دارد

کالیبراسیون خودکار حسگر

دارد

سیستم راهنمای پیشرفته صوتی

دارد

سیستم اعلام خطر

دارد

هوش مصنوعی

دارد

تنظیم دما با درب باز

دارد

شاسی گالوانیزه

دارد

قفل گیره ای درب

دارد

درزگیری %99

دارد

نورگیری پلی کربنات

دارد

سیستم تهویه اتوماتیک

دارد

فن اضطراری

دارد

هواکش زمان ستر

دارد

پورت اتصال به رایانه

دارد

بروز رسانی نرم افزاری

دارد

کنترل از راه دور توسط تلفن همزاه

دارد

روزشمار دیجیتال

دارد

شانه های مخصوص شترمرغ

دارد

مونتاژ SMD

دارد

کنترل کیفی چند مرحله ای

دارد

اتصال به اینورتر

دارد

نطفه سنج

دارد

وزن محصول

65 کیلوگرم

ارتفاع محصول

92 سانتی متر

طول محصول

108 سانتی متر

عرض محصول

70 سانتی متر

 

ویژگی های دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغ

درب و بدنه پی وی سی ضد رطوبت با قابلیت نظافت آسان

بدنه ماشین جوجه کشی 24 تایی شترمرغی از جنس پی وی سی می باشد. نیازی به توضیح بیشتر در مورد کیفیت بدنه پی وی سی نیست ، چراکه بسیاری از ماشین های جوجه کشی مطرح خارجی نیز با بدنه ای از جنس پی وی سی ساخته میشوند و این خود بیانگر کیفیت بالای این پنل می باشد.
درب پی وی سی این دستگاه جوجه کشی مانند بدنه دستگاه از پی وی سی تشکیل شده است. این درب علاوه بر خاصیت های پرشمار پی وی سی ، جهت سهولت در امر مشاهده نمای داخلی دستگاه از شیشه پلی کربنات تشکیل شده است. شیشه پلی کربنات ماشین جوجه کشی 24 تایی بسیار بادوام و نشکن بوده و مانع از ورود انواع اشعه های مضر خورشیدی میگردد

قابلیت بروزرسانی نرم افزاری

بروزرسانی نرم افزاری دستگاه جوجه کشی ویژگی نوینی است که توسط گروه صنعتی اسکندری برای اولین بار بر روی ماشین های جوجه کشی ساخت این کارخانه استفاده شده است. قابلیت بروزرسانی نرم افزاری که هم اکنون در بسیاری از لوازم الکترونیکی بلخصوص در لوازم خانگی به چشم میخورد، باعث افزایش کارایی این دستگاه ها شده و امکانات جدیدی به آن می افزاید.

بهینه سازی شده برای جوجه کشی از شترمرغ

این ماشین جوجه کشی بعد از سالها تحقیق و کسب تجربه در رابطه با زاد و ولد شترمرغ طراحی و تولید شده است و میتوان گفت، دستگاه جوجه 24 تایی کاملترین و بی نقص ترین ماشین جوجه کشی مخصوص شترمرغ می باشد. دلیل اختصاصی بودن این دستگاه برای تخم شترمرغ این است که تخم شتر مرغ در دوران ستر نیاز به رطوبت گیری دارد. همچنین در دوران هچر برای نرم شدن پوسته تخم جهت بیرون آمدن جوجه نیاز به رطوبت دهی دارد. علاوه بر این دستگاه جوجه کشی شترمرغی نیازمند اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن مورد نیاز تخم شترمرغ می باشد. قابلیت های ذکر شده در دستگاه های جوجه کشی سایر طیور وجود ندارد و از دستگاه های جوجه کشی مرغ، بلدرچین، کبک و … نمیتوان برای جوجه کشی از تخم نطفه دار شترمرغ استفاده کرد.

قابلیت کنترل از راه دور

به کمک این قابلیت شما میتوانید کنترل کاملی بر روی فرآیند جوجه کشی داشته باشید و متغیر های اصلی جوجه کشی مانند میزان دما، رطوبت و اکسیژن را از راه دور بوسیله تلفن همراه خود کنترل فرمایید. این قابلیت بیشتر برای آن دسته از افرادی که دور از منزل در مسافرت های کاری و تفریحی به سر میبرند مناسب می باشد.

مجهز به قابلیت روزشمار جوجه کشی

سیستم روزشمار جوجه کشی همانطور که از نام آن پیداست، میتواند میزان روزهای گذشته از  دوره جوجه کشی، همچنین روزهای باقیمانده از روزهای جوجه کشی را برای استفاده کننده از دستگاه نشان دهد. این قابلیت خطاهای محاسباتی را برطرف مینماید و به خریدار این امکان را میدهد که از روز دقیق اتمام فرایند جوجه کشی اطلاع پیداکند.

مجهز به دقیق ترین سنسور ساخت کشور سوئیس

سنسور کنترل دمای این ماشین جوجه کشی SHT Sensiron بوده و ساخت سوئیس می باشد. سنسور نامبرده دیجیتالی بوده و دارای دقت اندازه گیری بسیار بالایی می باشد.  این سنسور یکبار در کارخانه سازنده (واقع در سوئیس) کالیبره میگردد و مانند حسگرهای بی کیفیت، در هر بار استفاده کالیبره آن بر هم نمیریزد و در نتیجه نیازی به کالیبره مجدد ندارد. لازم به ذکر است که در دماسنج های کالیبره از این سنسور بدلیل دقت بالای آن استفاده میشود .

یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

دستگاه جوجه کشی 24 تایی گروه صنعتی اسکندری از یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش برخوردار می باشد. سیستم گارانتی این شرکت پس از ثبت سیستمی تمامی اطلاعات ساخت دستگاه و اطلاعات هویتی خریدار بارکد 9 رقمی را برای هر ماشین جوجه کشی تعریف کرده و روی جعبه دستگاه به ثبت میرساند. این بارکد در اصل شناسنامه دستگاه می باشد و مسئول گارانتی به راحتی میتواند با دریافت بارکد 9 رقمی، تمامی اطلاعات و قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه را مورد بررسی قرار داده و قطعه معیوب را به سرعت شناسایی کند.

قابلیت اتصال به اینورتر برق

این دستگاه جوجه کشی از قابلیت اتصال به اینورتر (مبدل) برق برخوردار می باشد. این قابلیت که در زمان نبود برق کاربرد دارد، به خریدار امکان اتصال برق کمکی به اینورتر و سپس به دستگاه جوجه کشی را میدهد. به کمک این قابلیت خریدار در مواقع نبود برق می‌تواند باتری ماشین را به سیستم اینورتر دستگاه متصل کند. بدین ترتیب اینورتر با تامین برق مورد نیاز باعث ادامه کارکرد ماشین جوجه کشی شترمرغ شده و روند جوجه‌کشی بدون خاموشی و اختلال دستگاه جوجه کشی ادامه خواهد یافت .

قابلیت اتصال به رایانه

با استفاده از قابلیت اتصال به رایانه تعبیه شده در دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغی، امکان مشاهده تاریخچه جوجه کشی فراهم گردیده است. بکمک قابلیت اتصال به رایانه میتوان دستگاه جوجه کشی شترمرغی را به رایانه متصل کرده و تمامی تاریخچه و دفعات جوجه کشی را موفق را بصورت کامل مشاهده و بازبینی کرد.

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری

تماس با کارشناسان رسمی گروه صنعتی اسکندری  :

فروش تهران۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
۰۹۱۲۶۷۵۶۱۴۵

دفتر فروش تهران
۶۶۹۱۶۲۱۵021
۶۶۹۱۶۲۱۶-021

کارشناسان فروش کارخانه
۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
۳۲۳۴۱۷۹۶044
۳۲۳۴۶۶۱۲044
۳۲۳۷۹۱۸۸044

مدیریت فروش
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲