صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه جوجه کشی 504 تايی ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 504 تايی ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپرمینیاتور دارای تکنولوژی های جدیدی نسبت به سایر ماشین های جوجه کشی ساخت ایران می باشد. ساختار این دستگاه جوجه کشی بگونه ای است که برای انواع مصارف خانگی ، تجاری و صنعتی مورد استفاده بسیاری از هموطنان گرامی قرار گرفته است. بزرگترین مزیت استفاده از دستگاه جوجه کشی 504 تایی بالاترین راندمان ممکن برای جوجه گیری از پرندگان گوشتی ، خانگی و زینتی میباشد . طبق بازخورد استفاده کنندگان محترم ، این دستگاه جوجه کشی موفق به جوجه گیری از 500 تخم از 504 تخم نطفه دار مرغ شده است.

مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی 504 تایی

ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ

504 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین

1152 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون

300 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از کبک

768 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از اردک

432 عدد

ظرفیت ستر برای مرغ

336 عدد

ظرفیت هچر برای مرغ

168 عدد

طول

99 سانتی متر

عرض

86 سانتی متر

ارتفاع

81 سانتی متر

وزن

64 کیلوگرم

مدت زمان گارانتی

یکسال

نوع برق مصرفی

220 ولت شهری معمولی

سیستم سخنگو

دارد

سیستم آموزش صوتی

دارد

سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده

دارد

لوازم و تجهیزات رایگان همراه دستگاه

شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمام پرندگان
سبد های هچ با قابلیت حمل و هچ کردن تمام پرندگان
نطفه سنج دقیق برای تشخیص تخم نطفه دار
کتاب آموزش جوجه کشی از طیور 300 صفحه
دفترچه راهنمای کامل اموزشی

 

ویژگی های بارز دستگاه جوجه کشی 504 تایی

قابلیت ستر و هچر همزمان

سیستم ستر – هچر همزمان در مبحث جوجه کشی قابلیت جدیدی است که در هیچکدام از ماشین های جوجه کشی ساخت ایران وجود ندارد . سیستم ستر – هچر همزمان از قابلیت های کلیدی این دستگاه جوجه کشی سوپرمینیاتور بشمار میرود . بیشترین کارایی سیستم ستر – هچر همزمان جوجه کشی در روستاها و مزارع کوچک پرورش مرغ می باشد.
قابلیت ستر – هچر همزمان دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور این امکان را به شما میدهد تا تخم های نطفه دار تازه را با در نظر داشتن ظرفیت دستگاه جوجه کشی روزانه داخل ماشین جوجه کشی قرار دهد و بدون نگرانی از کهنه شدن آنها اقدام به جوجه کشی نماید .

امکان کارکرد با باتری

خطر قطعی برق یکی از مواردی است که درصورت عدم توجه به این موضوع مهم باعث بوجود آمدن صدمات جبران ناپذیر به تخم های نطفه دار خواهد شد. از این رو دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور به قابلیت کارکرد با باتری خودرو درصورت نبود برق مجهز گردیده است. قابلیت ذکر شده این امکان را به خریدار میدهد تا در صورت پیشامد خطر قطعی برق بتواند بوسیله اینورتر برق و یک باتری خودرو انرژی مورد نیاز دستگاه جوجه کشی خود را تامین نماید.

قابلیت سیستم سخنگو و راهنمای صوتی پیشرفته

سیستم سخنگو و دستیار جوجه کشی بصورت کاملاٌ ساده و کاربردی شما را با اصول جوجه کشی و استفاده از دستگاه آشنا خواهد کرد. سیستم سخنگوی ماشین جوجه کشی 504 تایی با توجه به مراحل جوجه کشی ، از زمان روشن کردن دستگاه تا تاریخ اتمام کلیه مراحل جوجه کشی همواره بصورت ساده اقدام به راهنمایی و انتقال تجربیات ارزشمند گروه صنعتی اسکندری خواهد نمود.
سیستم سخنگو و راهنمای جوجه کشی بیشتر برای آندسته از افرادی که تجربه کافی از مبحث جوجه کشی ندارند بسیار کاربردی می باشد. بکمک دستیار جوجه کشی ماشین جوجه کشی 504 تایی سوپرمینیاتور قادر به دریافت راندمان صد درصدی جوجه گیری خواهید بود.

مجهز به سنسور SHT Senserion ساخت کشور سوئیس

سنسور مذکور از دقیقترین سنسور های کنترل رطوبت بشمار میرود . این سنسور که وظیفه کنترل دما و رطوبت دستگاه را بر عهده دارد یکبار در کارخانه تولیدی سنسور واقع در سوئیس کالیبره شده و در دفعات استفاده نیازی به کالیبره مجدد نخواهد داشت. قابلیت ذکر شده باعث خواهد شد که شما بدون نیاز به تخصص و دانش کالیبراسون دستگاه اقدام به استفاده از دستگاه جوجه کشی در دوره های متوالی بدون نگرانی از برهم خوردن تنظیمات کالیبره نمایید

مجهز به بدنه و درب پی وی سی با شیشه پلی کربنات

دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپرمینیاتور با توجه به بررسی های بعمل آمده درمورد دلایل کاهش و یا افزایش راندمان جوجه گیری به بدنه پی وی سی  PVC مجهز شده است. یکی از دلایل برتری دستگاه جوجه کشی بدنه PVC قابلیت شستشوی آسان و بدون دردسر آن می باشد. این خصوصیت باعث عدم رشد انواع بیماری و باکتری گردیده و دستگاه جوجه کشی شما را به بالاترین حد میزان درصد جوجه گیری میرساند. دومین دلیل برتری دستگاه جوجه کشی PVC بادوام بودن و عمر بالای این عنصر می باشد. سومین دلیل انتخاب دستگاه جوجه کشی بدنه پی وی سی وزن سبک این عنصر است که باعث حمل و نقال آسان آن میگردد.
درب دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپرمینیاتور نیز مانند بدنه این دستگاه تا حد بسیار زیادی ارتقاء یافته است. درب مذکور علاوه بر ساختار پی وی سی به شیشه ای از جنس پلی کربنات نیز مجهز گردیده است. شیشه پلی کربنات مانع نفوذ اشعه های مضر خورشیدی به داخل دستگاه جوجه کشی میگردد.

تامین رطوبت با استفاده از رطوبت ساز التراسونیک

تامین رطوبت ماشین جوجه کشی رابطه مستقیمی با میزان راندمان جوجه گیری دارد. از این رو دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور به سیستم رطوبت ساز التراسونیک مجهز می باشد. سیستم رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی 504 تایی وظیفه تولید رطوبت دستگاه جوجه کشی را بصورت کاملاً هوشمند و اتوماتیک برعهده دارد. رطوبت ساز التراسونیک با استفاده از امواج، آب را از حالت مایع به گاز تبدیل میکند.
لازم به ذکر است که اکثر سازندگان دستگاه جوجه کشی در ایران از ظرف آب برای تامین رطوبت استفاده میکنند که باعث کاهش جوجه آوری دستگاه جوجه کشی آنها میگردد.

مجهز به سیستم انتخاب پرنده

این سیستم جهت کاربری آسان دستگاه جوجه کشی ایجاد شده است به شما این امکان را میدهد تا به ساده ترین روش اقدام به جوجه کشی از پرندگان مختلف نمایید. سیستم انتخاب پرنده بصورت اتوماتیک تمامی مقادیر مهم جوجه کشی مانند دما ، رطوبت و میزان اکسیژن را روی دستگاه جوجه کشی شما اعمال خواهد نمود. مراحل جوجه کشی از پرندگان مختلف به کمک دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور مجهز به سیستم انتخاب پرنده بسیار آسان است ، کافیست دستگاه جوجه کشی خود را روشن کرده و تخم های نطفه دار جوجه کشی خود را داخل دستگاه بچینید و از منوی انتخاب پرنده ، پرنده مورد نظر را انتخاب فرموده و بعد از گذشت مدت زمان دوره جوجه کشی جوجه های متولد شده را از داخل دستگاه خارج نمایید.
برای آندسته از افرادی که از مهارت کافی برخوردارند سیستم جوجه کشی حرفه ای نیز در نظر گرفته شده است. این افراد میتوانند بصورت کاملاً حرفه ای اقدام به جوجه کشی از پرندگان با نژادهای مختلف نمایند.

مجهز به سیستم روزشمار جوجه کشی

سیستم روزشمار دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور جهت اطلاع از تعداد روزهای گذشته و روزهای باقیمانده از طول مدت دوره جوجه گیری تعبیه شده است. این قابلیت باعث کاهش میزان خطای انسانی در محاسبه تعداد روزهای گذشته از ستر و دوره هچر میگردد و در نتیجه افزایش راندمان دستگاه جوجه کشی را در پی خواهد داشت.

مجهز به شانه های سایزیک جوجه کشی

شانه های سایزیک امکان جوجه کشی از تمامی تخم های نطفه دار ریز و درشت پرندگان را به خریدار میدهد. در دستگاه های جوجه کشی سایر شرکت ها شما مجبور هستید برای هر نوع تخم نطفه دار یک دست شانه مخصوص آن پرنده تهیه فرمایید و خرید شانه جوجه کشی برای انواع پرندگان ( بیش از 100 نوع پرنده ) هزینه زیادی را برای شما در بر خواهد داشت. اما با شانه های سایزیک گروه صنعتی اسکندری شما میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه ای از هر نوع پرنده بدون در نظر گرفتن اندازه آن جوجه کشی فرمایید.

قابلیت بروزرسانی نرم افزاری

دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور به قابلیت بروزرسانی نرم افزاری مجهز می باشد. این بروزرسانی ها در جهت افزایش کیفیت و رضایتمندی استفاده کنندگان از محصولات انجام میگیرد. دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی  اسکندری برای افزایش کیفیت دستگاه جوجه کشی خود بصورت دوره ای اقدام به انتشار بسته های بروزرسانی مینماید.

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری

تماس با کارشناسان رسمی گروه صنعتی اسکندری  :

فروش تهران۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
۰۹۱۲۶۷۵۶۱۴۵

دفتر فروش تهران
۶۶۹۱۶۲۱۵021
۶۶۹۱۶۲۱۶-021

کارشناسان فروش کارخانه
۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
۳۲۳۴۱۷۹۶044
۳۲۳۴۶۶۱۲044
۳۲۳۷۹۱۸۸044

مدیریت فروش
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲