صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه جوجه کشی 336 تايی EIG ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 336 تايی EIG ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور رقیب سرسختی برای ماشین های جوجه کشی خارجی باکیفیت بوده و در بسیاری از وبسایت های تخصصی جوجه کشی استفاده از این دستگاه برای مصارف خانگی و صنعتی توصیه شده است. این دستگاه جوجه کشی از قابلیت های بیشماری برخوردار بوده و استفاده از آن جهت جوجه گیری از پرندگان قیمتی و زینتی ، همچنین پرندگان بومی و محلی مناسب می باشد .

مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی 336 تایی

ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ

336 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین

768 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون

200 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از کبک

200 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از اردک

288 عدد

ظرفیت ستر برای مرغ

252 عدد

ظرفیت هچر برای مرغ

84 عدد

طول

81 سانتی متر

عرض

69 سانتی متر

ارتفاع

81 سانتی متر

وزن

52 کیلوگرم

مدت زمان گارانتی

یکسال

نوع برق مصرفی

220 ولت شهری معمولی

سیستم سخنگو

دارد

سیستم آموزش صوتی

دارد

سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده

دارد

لوازم و تجهیزات رایگان همراه دستگاه

شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمام پرندگان
سبد های هچ با قابلیت حمل و هچ کردن تمام پرندگان
نطفه سنج دقیق برای تشخیص تخم نطفه دار
کتاب آموزش جوجه کشی از طیور 300 صفحه
دفترچه راهنمای کامل اموزشی

 

ویژگی های بارز دستگاه جوجه کشی 336 تایی

مجهز به دستیار صوتی و سیستم سخنگو

آیا تجربه ای در مورد جوجه کشی از طیور ندارید ؟ آیا امکان گذراندن دوره های جوجه کشی برایتان مقدور نیست ؟ دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور کاملاً مطابق با میزان سطح دانش جوجه کشی شما طراحی شده است . این دستگاه جوجه کشی به سیستم سخنگو و دستیار صوتی مجهز می باشد . بکمک این قابلیت نیازی به تجربه جوجه کشی از طیور مختلف را نخواهید داشت . دستیار جوجه کشی ماشین جوجه کشی 336 تایی بصورت کامل و پیوسته از زمان روشن زدن دستگاه تا مراحل چیدن تخم های نطفه دار و دوره انتقال دستگاه از ستر به هچر ، راهنما و پشتیبان شما خواهد بود . بکمک دستیار صوتی دستگاه جوجه کشی با خیال آسوده اقدام به جوجه کشی خواهید نمود و بالاتربن راندمان ممکن را از ماشین جوجه کشی خود دریافت خواهید کرد

مجهز به بدنه و درب pvc

در ساخت این دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور برخلاف ماشین های جوجه کشی موجود در بازار ایران از بدنه PVC بجای بدنه فلزی استفاده شده است . از مزایای دستگاه جوجه کشی بدنه پی وی سی میتوان به امکان شستشو و ضدعفونی آسان و عدم رشد میکروب و باکتری داخل آن اشاره کرد . در حال حاضر بیشترین درصد تلفات تخم نطفه دار و راندمان پایین جوجه گیری مربوط به رشد میکروب های مضر جوجه کشی بوده و این مشکل در دستگاه های جوجه کشی بدنه پی وی سی وجود ندارند . لازم به ذکر است که مشکل یاد شده در ماشین های جوجه کشی بدنه فلزی به وفور مشاهده می گردند.

مجهز به سنسور کنترل دمای Sensirion ساخت سوئیس

یکی از قطعات مهم و تاثیر گذار در میزان راندمان دستگاه جوجه کشی سنسور کنترل دما می باشد . این سنسور هر چه قدر دقت اندازه گیری آن افزایش یابد دمای دستگاه جوجه کشی به همان میزان استاندارد تر خواهد بود . دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور ساخت گروه صنعتی اسکندری از سنسور  SHT Sensirion جهت کنترل دمای داخل دستگاه جوجه کشی استفاده میکند . این سنسور یکی از بهترین سنسورهای دیجیتالی اندازه گیری دما بوده و در دفعات استفاده نیازی به کالیبره مجدد نخواهد داشت .

مجهز به روزشمار دیجیتال جوجه کشی

با قابلیت مذکور میتوان متوجه شد در چندمین روز از دوره جوجه کشی هستیم و تا زمان اتمام کامل روزهای جوجه کشی چند روز باقی مانده است . بدین ترتیب از تاریخ دقیق اتمام دوره جوجه کشی مطلع خواهیم شد که عملاً راندمان بهتر و بالاتر جوجه کشی را در پی خواهد داشت.

مجهز به سیستم ستر – هچر همزمان

دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور به سیستم ستر – هچر همزمان مجهز می باشد. تحقیقات نشان داده است که یکی از دلایل کاهش راندمان جوجه کشی استفاده از تخم نطفه دار کهنه می باشد . قابلیت ستر – هچر همزمان امکان قرار دادن تخم های نطفه دار تازه بصورت پی در پی برای استفاده کننده از دستگاه را فراهم میکند . به کمک قابلیت ستر و هچر همزمان دستگاه جوجه کشی میتوانید هر چه مقدار تخم نطفه دار که دارید و در هر بازه زمانی که میخواهید با توجه به گنجایش و ظرفیت دستگاه داخل دستگاه قرار داده و عمل ستر – هچر را با هم و در یک زمان در آن واحد انجام دهید.

دفترچه راهنمای کامل استفاده از دستگاه بهمراه کتاب آموزش جوجه کش

دفترچه راهنمای ماشین جوجه کشی 336 تایی سوپرمینیاتور کاملترین مرجع برای آموزش استفاده از دستگاه می باشد. این دفترچه اطلاعات کاملی اعم از نحوه استفاده از دستگاه و رفع مشکلات احتمالی ماشین جوجه کشی را برای شما آموزش خواهد داد. همچنین جهت افزایش رضایت مشتری همراه دستگاه جوجه کشی 336 تایی یکعدد کتاب آموزش جوجه کشی به ارزش 20 هزار تومان ارسال میگردد. این کتاب کاملترین مرجع برای آموزش جوجه کشی از انواع پرندگان اهلی ، وحشی ، خانگی و محلی می باشد. با مطالعه کتاب آموزش پرورش و جوجه کشی طیور علاوه بر آموزش نحوه جوجه کشی در طیور ، شرایط نگهداری آنها بعد از مرحله خروج جوجه ها از تخم را نیز فرا خواهید گرفت.

دارا بودن سیستم گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر

کلیه دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری از یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش برخوردار می باشند . سیستم گارانتی ماشین های جوجه کشی ساخت این کارخانه دقیقاً از سیستم های گارانتی شرکت های مطرح خارجی ( نظیر سامسونگ ، اپل ، پژو و … ) الگوبرداری شده است . این سیستم تمامی اطلاعات مربوط به دستگاه جوجه کشی خریداری شده ( شامل ریز قطعات استفاده شده ، نوع موتور ، نوع سیم کشی ، شخص ناظر بر تولید ) و مشخصات خریدار  را برای هر دستگاه جوجه کشی بصورت سیستمی ذخیره مینماید و اطلاعات مذکور را میتوان با اسکن بارکد روی بسته بندی محصول فراخوانی نمود . نکته قوت این قابلیت امکان بررسی دقیق قطعه معیوب شده دستگاه جوجه کشی شما می باشد که در صورت گذشت چندین سال متوالی به استناد به همین اسناد میتوان قطعه معیوب را به سرعت شناسیایی  و تعویض نمود .

مجهز به تکنولوژی جدید SMD

دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور برخلاف سایر ماشین های جوجه کشی ایرانی به تکنولوژی SMD ( Surface-mount Device )  مجهز می باشد. این فناوری نوین تفاوت های فاحشی با نسخه قبلی خود) تکنولوژی (DIP دارد. قطعات SMD روی برد لحیم می شوند نه پشت آن ، اما قطعات DIP  وارد برد مدار می شوند و پشت برد لحیم می شوند. یکی از مزیت های تکنولوژی SMD کاهش ورود نویزهای الکترومغناطیس به داخل  مدار می باشد و امکان نویز پذیری در مدارهای SMD به صفر رسیده است و نویز هیچ دخالتی در کارکرد سیستم ندارد.

سیستم انتخاب پرنده هوشمند

قابلیت فوق امکان جوجه کشی از پرندگان مختلف را به ساده ترین روش فراهم میکند. با استفاده از قابلیت سیستم انتخاب پرنده شما میتوانید به سادگی و با فشردن یک دکمه اقدام به جوجه کشی از پرنده مورد نظر نمایید، کافیست تخم های نطفه دار خود را داخل دستگاه چیده، پرنده مورد نظر را انتخاب فرموده، درب دستگاه را بسته و تا آخرین روز دوره جوجه کشی به زندگی روزمره خود بپردازید. سیستم انتخاب پرنده دستگاه جوجه کشی 336 تایی با در نظر گرفتن میزان دما و رطوبت تمامی فاکتورهای مهم جوجه کشی را تا روز آخر جوجه گیری برای دستگاه جوجه کشی شما اعمال خواهد نمود. بدین ترتیب نیازی به اطلاعات فنی درباره جوجه کشی نخواهید داشت و با خیالی آسوده به عمل جوجه کشی خواهید پرداخت.

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری

تماس با کارشناسان رسمی گروه صنعتی اسکندری  :

فروش تهران۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
۰۹۱۲۶۷۵۶۱۴۵

دفتر فروش تهران
۶۶۹۱۶۲۱۵021
۶۶۹۱۶۲۱۶-021

کارشناسان فروش کارخانه
۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
۳۲۳۴۱۷۹۶044
۳۲۳۴۶۶۱۲044
۳۲۳۷۹۱۸۸044

مدیریت فروش
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲