شرکت ایمن شتاب روز

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه جوجه کشی 252 تايی EIG ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 252 تايی EIG ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 252 تایی سوپر مینیاتور سومین سایز از ماشین آلات جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری می باشد. این ماشین جوجه کشی دارای بیشترین طرفدار  از بین ماشین های جوجه کشی خانگی – صنعتی ساخت این کارخانه بوده و بدلیل دارا بودن ابعاد و ظرفیت مناسب ، عنوان پر فروش ترین ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور را نیز کسب نموده است .

مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی 252 تایی

ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ

252 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین

576 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون

150 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از کبک

384 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از اردک

216 عدد

ظرفیت ستر برای مرغ

168 عدد

ظرفیت هچر برای مرغ

84 عدد

طول

81 سانتی متر

عرض

69 سانتی متر

ارتفاع

71 سانتی متر

وزن

47 کیلوگرم

مدت زمان گارانتی

یکسال

نوع برق مصرفی

220 ولت شهری معمولی

سیستم سخنگو

دارد

سیستم آموزش صوتی

دارد

سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده

دارد

لوازم و تجهیزات رایگان همراه دستگاه

شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمام پرندگان
سبد های هچ با قابلیت حمل و هچ کردن تمام پرندگان

 

ویژگی های بارز دستگاه جوجه کشی 252 تایی

بدنه پی وی سی ضد رطوبت با قابلیت نظافت آسان

درصورتیکه بخواهیم فاکتور های اساسی موثر در راندمان جوجه کشی را بررسی کنیم، بدنه دستگاه جوجه کشی نقش کلیدی را در کاهش و یا افزایش درصد جوجه کشی ایفا میکند. دستگاه جوجه کشی 252 تایی سوپر مینیاتور ساخت گروه صنعتی اسکندری برخلاف سایر تولیدکنندگان ماشین جوجه کشی به بدنه پی وی سی مجهز گردیده است . بدنه پی وی سی برخلاف دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی با دارا بودن قابلیت هایی چون شستشو و نظافت آسان ، کاهش تبادل و اتلاف حرارتی ، کاهش میزان مصرف انرژی و … تاثیر بسزایی در امر افزایش دوام ، کارایی و راندمان دستگاه جوجه کشی دارد.

مجهز به تکنولوژی هوش مصنوعی

دستگاه جوجه کشی 252 تایی به تکنولوژی هوش مصنوعی مجهز گردیده است. این سیستم قادر به یادگیری و اعمال تغییرات در پارامترهای اصلی دستگاه جوجه کشی می باشد. برای مثال تکنولوژی هوش مصنوعی قادر به تنظیم دما با درب باز بوده که قابلیت مذکور باعث افزایش جوجه دهی این ماشین جوجه کشی میشود.

مجهز به سیستم سخنگو و دستیار صوتی

دستگاه جوجه کشی 252 تایی به سیستم سخنگو و دستیار صوتی مجهز می باشد . سیستم سخنگو و دستیار صوتی عملکرد دستگاه جوجه کشی و نحوه استفاده از دستگاه ، همچنین آموزش جوجه کشی از پرندگان مختلف را به خریدار آموزش میدهد . با قابلیت دستیار صوتی نیازی به داشتن تجربه و مهارت جوجه کشی نبوده و استفاده کننده از دستگاه مرحله به مرحله آموزش جوجه کشی و استفاده از دستگاه را فرا خواهد گرفت

مجهز به سیستم تولید رطوبت التراسونیک

استفاده از رطوبت ساز التراسونیک بجای ظرف آب باعث افزایش راندمان جوجه کشی خواهد شد . بسیاری از تولیدکنندگان زیر پله ای ماشین جوجه کشی در ایران ، از روش ظرف آب برای تامین رطوبت داخل دستگاه جوجه کشی استفاده میکنند که روشی غیر اصولی می باشد. استفاده از این نوع ماشین های جوجه کشی راندمان بسیار پایین جوجه دهی را در پی خواهد داشت.

قابلیت کنترل از راه دور

بوسیله این قابلیت میتوان عملکرد ماشین جوجه کشی 252 تایی سوپر مینیاتور را به کمک یک گوشی تلفن همراه از راه دور رصد نموده و در صورت نیاز اقدام به تغییرات دما و رطوبت دستگاه از راه دور نمود. کنترل دستگاه جوجه کشی از راه دور از کمبود های مهم یک دستگاه جوجه کشی حرفه ای بشمار میرفت و طراحی این قابلیت روز به روز بیشتر احساس میشد. با قابلیت کنترل از راه دور ماشین جوجه کشی 252 تایی با خیالی آسوده در حین تفریح یا مسافرت های کاری کنترل کامل و نظارت دقیق به دستگاه جوجه کشی خود خواهید داشت

مجهز به سنسور Sensirion ساخت سوئیس

دستگاه جوجه کشی 252 تایی سوپر مینیاتور به سنسور کنترل دمای SHT Sensirion  ساخت سویس مجهز گردیده است. این سنسور که وظیفه کنترل دمای دستگاه جوجه کشی را بر عهده دارد یکبار در کارخانه تولیدی سنسور (کشور سوئیس) کالیبره شده و دیگر نیازی به کالیبره نخواهد داشت. سنسور یاد شده دقیقترین و باکیفیت ترین قطعه الکترونیکی جهت کنترل دما می باشد و در دماسنج های کالیبره از این سنسور بدلیل دقت بالای آن استفاده میشود.

قابلیت اتصال به اینورتر برق ( سیستم برق اضطراری )

به کمک این قابلیت خریدار در مواقع قطعی برق می‌تواند باتری ماشین را به سیستم اینورتر دستگاه متصل نماید. بدین ترتیب اینورتر با تبدیل برق باتری به ۲۲۰ شهری باعث ادامه کارکرد ماشین جوجه کشی شده و روند جوجه‌کشی بدون خاموشی دستگاه ادامه خواهد یافت . استفاده از قابلیت اینورتر برق باعث افزایش رضایتمندی استفاده کنندگان این ماشین جوجه کشی بدلیل رفع یکی از مخاطره آمیزترین خطرات تلفات تخم های نطفه دار شده است .

سیستم هوشمند انتخاب پرنده

این سیستم خریدار را قادر میسازد تا بدون داشتن تجربه کافی از نحوه جوجه کشی و فقط با فشردن یک دکمه اقدام به جوجه گیری از تخم نطفه دار خود نماید. تنظیمات دما، رطوبت و اکسیژن مورد نیاز برای جوجه گیری از پرندگانی چون مرغ، بلدرچین، کبک، غاز، اردک و … در دکمه های مندرج روی برد دستگاه جوجه کشی 252 تایی نهفته است و با فشار دادن آن تغییرات مذکور اعمال خواهد شد. به این ترتیب نیازی به گذراندن آموزش ها و اخذ مهارت های لازم برای جوجه کشی نخواهید داشت و میتوانید با انتخاب یکی از پرندگان تعبیه شده در برد دستگاه اقدام به جوجه کشی از آن پرنده نمایید.

قابلیت اتصال به رایانه

این قابلیت امکان بروزرسانی نرم افزاری دستگاه جوجه کشی را به خریدار فراهم میکند. همچنین قابلیت اتصال به رایانه دستگاه جوجه کشی امکان مشاهده تاریخچه جوجه کشی و دفعات استفاده از دستگاه را نیز فراهم میکند. بروزرسانی نرم افزاری دستگاه جوجه کشی قابلیت جدیدی است که توسط گروه صنعتی اسکندری معرفی شده است و نظیر آن در سایر دستگاه های جوجه کشی غیر استاندارد وجود ندارد . بروزرسانی نرم افزاری و ارتقاع نرم افزاری باعث بهبود کمی و کیفی و اضافه شدن امکانات جدید به دستگاه جوجه کشی شما در آینده خواهد شد و بسته های بروزرسانی بطور پیوسته در دوره های متوالی توسط گروه صنعتی اسکندری انتشار می یابد.

مجهز به شانه های همه کاره جوجه کشی

این شانه ها از قابلیت جوجه کشی از تخم های نطفه دار ریز و درشت برخوردار بوده و با توجه به ساختار استاندارد آنها باعث افزایش راندمان جوجه دهی دستگاه جوجه کشی نیز میگردند. گروه صنعتی اسکندری اولین تولیدکننده ماشین جوجه کشی همراه با شانه های مدرن سایزیک همه کاره می باشد.
از مزایای شانه های سایزیک میتوان به عدم نیاز به شانه های متعدد جهت جوجه کشی از پرندگان متفاوت اشاره کرد. بدین ترتیب نیاز به خرید شانه های اضافه برای جوجه کشی از طیور مختلف را نخواهید داشت . با شانه همه کاره میتوانید اقدام به جوجه کشی از انواع پرندگان ( مانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک و … ) نمایید.

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری

تماس با کارشناسان رسمی گروه صنعتی اسکندری  :

فروش تهران۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
۰۹۱۲۶۷۵۶۱۴۵

دفتر فروش تهران
۶۶۹۱۶۲۱۵021
۶۶۹۱۶۲۱۶-021

کارشناسان فروش کارخانه
۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
۳۲۳۴۱۷۹۶044
۳۲۳۴۶۶۱۲044
۳۲۳۷۹۱۸۸044

مدیریت فروش
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲