شرکت ایمن شتاب روز

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه جوجه کشی 1008 تايی ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 1008 تايی ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 1008 تایی دارای جثه و ابعادی بزرگتر از سایر ماشین های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری که تاکنون معرفی گردیده است می باشد. ساختار و کارکرد این دستگاه جوجه کشی بصورتی طراحی گردیده است که جهت استفاده در انواع مصارف خانگی و صنعتی مناسب باشد. یکی از برتری های ماشین جوجه کشی 1008 تایی راندمان جوجه گیری بی سابقه نسبت به سایر ماشین های جوجه کشی می باشد. طبق بررسی های بعمل آمده این دستگاه جوجه کشی قادر به جوجه گیری از 99 درصد تخم های نطفه دار برخوردار بوده و این درصد هچ تخم ها، تاکنون در هیچ یک از دستگاهه های جوجه کشی مشابه مشاهده نشده است.

مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی 1008 تایی

ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ

1008 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین

2034 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون

600 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از کبک

1536 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از اردک

864 عدد

ظرفیت ستر برای مرغ

840 عدد

ظرفیت هچر برای مرغ

168 عدد

طول

99 سانتی متر

عرض

86 سانتی متر

ارتفاع

121 سانتی متر

وزن

88 کیلوگرم

مدت زمان گارانتی

یکسال

نوع برق مصرفی

220 ولت شهری معمولی

سیستم سخنگو

دارد

سیستم آموزش صوتی

دارد

سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده

دارد

لوازم و تجهیزات رایگان همراه دستگاه

شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمام پرندگان
سبد های هچ با قابلیت حمل و هچ کردن تمام پرندگان
نطفه سنج دقیق برای تشخیص تخم نطفه دار
کتاب آموزش جوجه کشی از طیور 300 صفحه
دفترچه راهنمای کامل اموزشی

 

ویژگی های بارز دستگاه جوجه کشی 1008 تایی

بدنه پی وی سی ضد رطوبت با قابلیت نظافت آسان

اولین و مهترین فاکتور موثر در افزایش میزان راندمان جوجه دهی دستگاه جوجه کشی جنس بدنه و قابلیت های آن می باشد. دستگاه جوجه کشی 1008 تایی به بدنه ای از جنس پی وی سی مجهز گردیده است. این بدنه با توجه به قابلیت هایی همچون نظافت و شستشوی آسان ، خاصیت آنتی باکتریال و … بهترین عنصر مورد استفاده قرار گرفته در ساخت بدنه دستگاه جوجه کشی می باشد. بدنه پی وی سی ماشین جوجه کشی 1008 تایی به سادگی قابل شسشتو می باشد . شستشوی بخش داخلی این ماشین جوجه کشی باعث عدم رشد میکروب ها و باکتری های مضر جوجه کشی میگردد و این قابلیت به افزایش میزان راندمان جوجه کشی در دفعات استفاده کمک شایانی مینماید. درب ماشین جوجه کشی علاوه بر جنس PVC به شیشه ای از جنس پلی کربنات مجهز می باشد . شیشه این ماشین جوجه کشی باعث قابل رویت گردیدن نمای داخلی دستگاه جوجه کشی میگردد . همچنین استفاده از شیشه پلی کربنات باعث عدم ورود نورهای مضر خورشیدی میگردد.

سیستم سخنگو و راهنمای صوتی

سیستم سخنگو و دستیار جوجه کشی امکان استفاده از ماشین جوجه کشی را به ساده ترین روش ممکن فراهم میکند. این سیستم از زمان روشن کردن دستگاه تا به اتمام رسیدن فرایند جوجه کشی خریدار را مرحله به مرحله راهنمایی میکند. بدین ترتیب نیازی به داشتن تجربه قبلی از فرایند جوجه کشی نخواهد بود و به وسیله سیستم سخنگو میتوان به بالاترین درصد هچ دست یافت.

مجهز به قابلیت هوش مصنوعی

دستگاه جوجه کشی 1008 تایی به تکنولوژی هوش مصنوعی مجهز میباشد. این سیستم قادر به کنترل و تنظیم هوشمند دمای داخل دستگاه جوجه کشی در هر نوع شرایط آب و هوایی ( مناطق آب و هوایی سرد ، گرم ، مرطوب و … ) می باشد. قابلیت مذکور باعث افزایش جوجه دهی این ماشین جوجه کشی میگردد.

استفاده شده از حسگر کنترل دمای ساخت سوئیس

دستگاه جوجه کشی 1008 تایی سوپر مینیاتور به حسگر کنترل دمای SHT Sensirion  ساخت سویس مجهز گردیده است. این حسگر که وظیفه کنترل دمای دستگاه جوجه کشی را بر عهده دارد یکبار در کارخانه تولیدی (کشور سوئیس) کالیبره شده و دیگر نیازی به کالیبره نخواهد داشت. سنسور یاد شده جزو دقیقترین و باکیفیت ترین قطعه الکترونیکی جهت کنترل دما می باشد و در دماسنج های کالیبره از این سنسور بدلیل دقت بالای آن استفاده میشود.

سیستم انتخاب پرنده هوشمند

این سیستم اپراتور را قادر میسازد تا بدون داشتن تخصص جوجه کشی و بدون نیاز به مشورت با افراد با تجربه، فقط با فشردن یک دکمه اقدام به جوجه کشی از پرندگان مختلف ( نظیر مرغ، بلدرچین، کبک، غاز، اردک و … ) نماید. با استفاده از سیستم انتخاب پرنده تمامی پارامترهای مهم جوجه کشی اعم از میزان دما، رطوبت و اکسیژن توسط ماشین جوجه کشی بصورت کاملاً خودکار برای تخم مورد نظر تنظیم خواهد شد. به این ترتیب نیازی به گذراندن آموزش ها و اخذ مهارت های لازم برای جوجه کشی نخواهید داشت و میتوانید با انتخاب یکی از پرندگان تعبیه شده در برد دستگاه اقدام به جوجه کشی از آن پرنده نمایید.

قابلیت بروزرسانی نرم افزاری

قابلیت بروزرسانی نرم افزاری دستگاه جوجه کشی 1008 تایی سوپرمینیاتور ویژگی جدیدی است که برای اولین بار توسط گروه صنعتی اسکندری روی ماشین های جوجه کشی ساخت این شرکت استفاده گردیده است. بروزرسانی نرم افزاری باعث افزایش کارایی دستگاه جوجه کشی شده و امکانات جدیدی به آن می افزاید.

قابلیت اتصال به اینورتر برق

این قابلیت که در زمان های نبود برق کاربرد دارد، به خریدار امکان اتصال برق کمکی (باتری) به اینورتر و سپس به دستگاه جوجه کشی را میدهد. به کمک این قابلیت خریدار در مواقع قطعی برق می‌تواند باتری ماشین را به سیستم اینورتر دستگاه متصل نماید. بدین ترتیب اینورتر با تامین برق مورد نیاز باعث ادامه کارکرد ماشین جوجه کشی شده و روند جوجه‌کشی بدون خاموشی دستگاه ادامه خواهد یافت .

قابلیت اتصال به رایانه

این قابلیت امکان مشاهده تاریخچه جوجه کشی و دفعات استفاده از دستگاه را نیز فراهم میکند. به کمک قابلیت اتصال به رایانه خریدار میتواند به تعداد دفعات استفاده شده از دستگاه و عملیات جوجه کشی هر دوره پی ببرد. البته پورت اتصال به رایانه دستگاه جوجه کشی 1008 تایی علاوه بر این، برای بروزرسانی نرم افزاری نیز استفاده میشود که قبلاٌ در مورد آن مفصلاً توضیح ارائه شده است .

مجهز به شانه های همه کاره

دستگاه جوجه کشی 1008 تایی به شانه های سایزیک جوجه کشی مجهز می باشد. این شانه ها از قابلیت جوجه گیری از تخم های نطفه دار ریز و درشت برخوردار بوده و با توجه به مهندسی ساخت آنها باعث افزایش راندمان جوجه دهی دستگاه جوجه کشی میگردند. از مزایای استفاده از شانه های سایزیک میتوان به عدم نیاز به شانه های متعدد جهت جوجه کشی از پرندگان مختلف اشاره کرد. با وجود شانه همه کاره نیازی به خرید شانه های اضافه برای جوجه کشی از طیور مختلف را نخواهید داشت و با شانه همه کاره میتوانید اقدام به جوجه کشی از انواع پرندگان ( مانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک و … ) نمایید.

مجهز سیستم رطوبت ساز التروسونیک

این دستگاه جوجه کشی برای تامین رطوبت مورد نیاز خود از سیستم رطوبت ساز التراسونیک استفاده می نماید. لازم به توضیح است که ماشین های جوجه کشی قدیمی از ظرف آب برای تولید و تامین رطوبت مود نیاز محفظه داخلی ماشین جوجه کشی استفاده میکنند. استفاده از رطوبت ساز التراسونیک بجای ظرف آب باعث افزایش راندمان جوجه کشی خواهد شد .

آدرس کارخانه :

ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای 11 و 19 و 20

آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :

ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری

تماس با کارشناسان رسمی گروه صنعتی اسکندری  :

فروش تهران۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
۰۹۱۲۶۷۵۶۱۴۵

دفتر فروش تهران
۶۶۹۱۶۲۱۵021
۶۶۹۱۶۲۱۶-021

کارشناسان فروش کارخانه
۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
۳۲۳۴۱۷۹۶044
۳۲۳۴۶۶۱۲044
۳۲۳۷۹۱۸۸044

مدیریت فروش
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲