صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

پمپ های شناور شرکت پمپیران

پمپ های شناور شرکت پمپیران پمپ های شناور شرکت پمپیران

 

توضیحات

پمپ شناور پمپیران در دو مدل چهار طبقه و چهار پروانه و پنج طبقه و پنج پروانه می باشند. سربندی برق پمپ شناور پمپیران از نوع سه فاز و جنسیت پروانه در پمپ آب شناور پمپیران از آلومینیوم برنز می باشد. جنس طبقات از نوع چدن GG-25 ، جنس شفت پمپ شناور پمپیران از نوع استنلس استیل (فولاد ضد زنگ) CK 45 است و در ضمن در پمپ شناور پمپیران بوشهای روی محور از جنس استنلس استیل (فولاد ضد زنگ) 100-05-1/4020 می باشد.

در پمپ آب شناور پمپیران سوپاپ (شیر یک طرفه) جهت جلوگیری از ضربه ناشی از برگشت آب تعبیه می گردد. جنس سوپاپ از چدن GG-25 و جنس واشر چتری آن از آلومینیوم برنز، جنس فنر سوپاپ از استنلس استیل (فولاد ضد زنگ) St.AISI316-St.AISI304 و در ضمن واشر چتری سوپاپ از نوع پلاستیکی می باشد.

در پمپ شناور پمپیران جنس بوش بین پروانه ها و بوش یاتاقان محفظه فشار و بوش یاتاقان واسطه و همینطور رینگ طبقات از فسفر برنز با استاندارد آمریکایی C93200 می باشد.

در ضمن در این پمپ شناور بوش لاستیکی طبقات یا از جنس فولاد ضد زنگ CK44 و یا از جنس لاستیک می باشد. خارها در این پمپ آب نیز از جنس استنلس استیل CK44 ، شن گیر که در جهت جلوگیری از عبور شن و ماسه به داخل طبقات پمپ شناور بر روی پمپ نصب می گردد از جنس آلومینیوم برنز می باشد. پیچ و مهره و واشر از فولاد A4-70 و جنس بست طبقات از فولاد st.37 است.

پمپ شناور پمپیران در آزمایشگاه مجهز مورد تست قرار گرفته و دارای استاندارد مورد تایید اداره استاندارد می باشد و در ضمن در صورت نیاز این شرکت قادر به ارائه مستندات معتبر در ارتباط با آنالیز مواد و همینطور استانداردهای مدیریت کیفیت و در ضمن این پمپ شناور دارای استاندارد تست محصولات ISO9906/A می باشد. اگر درصدد جایگزینی مناسب جهت پمپ آب شناور پمپیران هستید می توانید از برندهای لوارا، ابارا، سائر، اسپیکو و جهان پمپ استفاده نمایید.

گروه مستر به عنوان عامل رسمی فروش پمپ آب پمپیران اعلام می نماید که این نوع از پمپ شناور پمپیران از قیمت فروش مناسب برخوردار می باشد. لذا خرید پمپ آب مذکور را برای مصرف کننده توصیه می نماید.

این محصول ساخت کشور ایران می باشد.