صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

پمپ های کف کش شرکت بهاران نوین

پمپ کف کش بهاران نوین 30BN

پمپ های کف کش شرکت بهاران نوین

 

توضیحات محصول

پمپ های کف کش بهاران نوین در جهت پمپاژ آب آشامیدنی ، مناسب برای مصارف صنعتی ،کشاورزی ،فواره ها و در انتقال آب باران مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس پوسته پمپ از چدن ضد سایش می باشد و جنس پروانه پمپ نیز از چدن می باشد ،در پمپ آب کف کش بهاران نوین از سیل یا کاسه نمد جهت آبند کردن پمپ استفاده می گردد.

پمپ آب کف کش بهاران نوین در دمای 40-0 درجه سانتیگراد قادر به فعالیت می باشد و چون این پمپ از نوع غرق آبی می باشد، از طریق آبی که در اطراف پوسته پمپ قرار می گیرد خنک می شود در دمای بالاتر از 40 درجه سانتیگراد قادر به فعالیت نمی باشد.

در پمپ کف کش بهاران نوین از بوشهای برنزی استفاده می شود.

سربندی برق موتور این پمپ آب از نوع سه فاز می باشد و دارای کلاس عایق بندی F ،کلاس حفاظتی IP68 و دور موتور 2900 r.p.m می باشد.

اگر در صدد جایگزینی مناسب جهت پمپ آب کف کش بهاران نوین هستید می توانید از برندهای لوارا ،سائر ،پنتاکس ،ابارا ،داب ،کالپدا ،نوید سهند ،راد ،فدک ،جهان پمپ ،اسپیکو و توان تک بهره ببرید.

گروه مستر به عنوان عامل رسمی فروش پمپ کف کش بهاران نوین اعلام می نماید که این پمپ آب از قیمت مناسب برخوردار می باشد ،.لذا خرید پمپ آب مذکور را برای مصرف کننده توصیه می کند.

این پمپ ساخت کشور ایران می باشد.