صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

پمپ لجن کش مدل I-15-1-A شرکت اسپیکو

I-15-1-Aپمپ لجن کش مدل I-15-1-A شرکت اسپیکو

 

توضیحات

پمپ لجن کش اسپیکو I-15-1-A از نوع پمپ آب لجن کش مخصوص پمپاژ لجن های معمولی می باشد که با توجه به بهره گیری از استانداردهای بین المللی EN-ISO 60335-1 و EN-ISO 9906 و EN-ISO 60335-2-41 برای انتقال موادی که زبری متوسطی دارند و باعث مسدود شدن مجاری می شوند و انتقال مواد له شده در مایعات طراحی و ساخته شده است و همچنین برای استفاده در مهندسی فاضلاب، دفع و انتقال آب های زائد و فاسد صنعتی، خانگی، تصفیه خانه ها، مواد زائد سنگبری ها، انتقال مایعات با آلودگی زیاد و حاوی ذرات ساینده انتقال کودهای شیمیایی انتقال آب های حاوی شن و ماسه که دارای ذراتی به قطر حداکثر 25 میلیمتر را داشته باشند، کاربرد فوق العاده زیادی دارد.

از جمله مشخصات فنی پمپ لجن کش اسپیکو به موارد زیر می توان اشاره کرد :

–پمپ لجن کش اسپیکو با دهانه خروجی 3 اینچ مدل I با 2800 دور در دقیقه و ولتاژ های 380 و 220 ولت برای انتقال لجن های معمولی و انتقال مایعات با آلودگی زیاد و حاوی ذرات ساینده و همچنین سپتیک و فاضلاب ها، طراحی و ساخته شده است.

-بدنه و پروانه و متعلقات اصلی پمپ لجن کش از چدن مخصوص داکتیل ساخته شده که در مقابل ضربه و خوردگی دارای مقاومت زیادی می باشند.

-استفاده از رنگ اپوکسی مخصوص یا همان رنگ مخصوص بدنه کشتی در تمام قطعات چدنی برای مقاومت بیشتر در مقابل خوردگی و زنگ زدگی.

-در کلیه پمپ های لجن کش اسپیکو از کابل مخصوص لاستیکی از نوع H07RN8 – F از شرکت Aristoncavi S.P.A ایتالیا برای استقامت زیاد در مقابل رطوبت و نمک های محلول در سیال و همچنین محیط اسیدی و یا بازی لجن ها استفاده شده است.

-کلیه قطعات ریخته گری شده توسط متخصصین آلیاژ سازی شده تا مک و سوسه در قطعات وجود نداشته باشد. با این وجود شرکت اسپیکو کلیه قطعات حساس ریخته گری شده خود را توسط رزین مخصوص، نشتی گیری می نماید تا بدینوسیله درصد نفوذ آب به داخل الکتروموتور به صفر برسد.

-استفاده از سیل های مکانیکی ضد سایش سیلیکون کارباید با کیفیت مناسب که عمر پمپ را بالا برده است.

-استفاده از شفت و پیچ های استیل که مقاومت زیادی در مقابل زنگ زدگی و خوردگی دارند.

-استفاده از رتور و استاتور ایتالیایی ساخت شرکت METRA S.P.A با سیم پیچی مخصوص همراه با اورلود حرارتی آلمانی شرکت Thermic در مدل های تکفاز، استفاده از خارن های ایتالیایی ساخت شرکت Ducati.S.P.A، سیل های مکانیکی ایتالیایی ساخت شرکت Umbra.S.P.A، واشرهای لرزه گیری ایتالیایی ساخت شرکت Filtomatic.S.P.A و بلبرینگ های ژاپنی ساخت شرکت Nachi کیفیت پمپ های تولیدی اسپیکو را با توجه به ساختار ولتاژ ایران با کیفیت فوق العاده برتر و همگام با استاندارد اروپایی به مصرف کنندگان عرضه می کند.

-در طراحی پمپ لجن کش اسپیکو برای کیفیت بهتر و مطمئن تر و بالا بردن عمر سیل های مکانیکی محفظه ای مملو از روغن مخصوص بین پمپ و الکتروموتور در نظر گرفته شده است که توسط 2 عدد سیل مکانیکی مخصوص و 2 عدد کاسه نمد روغن کاملا آب بندی می شود که شرایط نفوذ پذیری آب به داخل پمپ را به صفر می رساند و امکان بازدید روغن داخل آن توسط پیچ آلن نمره 8 در بغل و پایین پمپ امکان پذیر است.

کلیه پمپ های اسپیکو دارای یک سریال مشخص می باشند که شماره شناسایی پمپ محسوب می گردد که بر روی بدنه حکاکی شده است.

کلیه تولیدات شرکت اسپیکو با توجه به شرایط مندرج در کارت ضمانت همراه، به مدت 6 ماه تمام از تاریخ فاکتور و یا یک سال از تاریخ ساخت گارانتی می گردد.

کلیه پمپ های تکفاز مجهز به سیستم Thermo Guard برای محافظت از سیم پیچی طراحی و ساخته شده است.

-در پمپ های سه فاز می توان با استفاده از سه عدد اورلود حرارتی که در ما بین سیم پیچی بصورت سری قرار گرفته است برای محافظت از سوختن پمپ استفاده نمود.

اگر در صدد جایگزینی مناسب جهت پمپ لجن کش اسپیکو هستید می توانید از برندهای لوارا، سائر، پنتاکس، ابارا، جهان پمپ، فدک پمپ و بهاران نوین بهره ببرید.

گروه مستر به عنوان عامل فروش پمپ آب لجن کش اسپیکو اعلام می نماید که این پمپ آب لجن کش از قیمت فروش مناسب برخوردار می باشد، لذا خرید پمپ آب مذکور را برای مصرف کننده توصیه می نماید.

پمپ لجن کش اسپیکو مدل I-15-1-A با 6 ماه گارانتی به قیمت 22/030/000 ریال می باشد.

این محصول ساخت کشور ایران می باشد.