صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه جوجه کشی مدل 2016 تایی سوپر مینیاتور ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 2016 تایی سوپر مینیاتور ساخت گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 2016 تایی یکی از بزرگترین و باکیفیت ترین ماشین جوجه کشی حرفه ای ساخت ایران می باشد.  وجه تمایز این دستگاه جوجه کشی با سایر ماشینهای جوجه کشی E.I.G ظرفیت بسیار بالای آن می باشد . ماشین جوجه کشی 2016 تایی سوپر مینیاتور به امکانات بی نظیری مانند برد مخصوص جوجه کشی از طیور ( JDR900 ) با قابلیت بروزرسانی نرم افزاری ، سیستم انتخاب پرنده ، بدنه و درب تمام PVC ، سنسور سوئیسی SHT Sensirion ، کنترل از راه دور توسط تلفن همراه و … مجهز می باشد.

مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی 2016 تایی

ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ

2016 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین

4608 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون

1200 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از کبک

3702 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از اردک

1728 عدد

ظرفیت ستر برای مرغ

1680 عدد

ظرفیت هچر برای مرغ

336 عدد

طول

160 سانتی متر

عرض

98 سانتی متر

ارتفاع

121 سانتی متر

وزن

144 کیلوگرم

مدت زمان گارانتی

یکسال

نوع برق مصرفی

220 ولت شهری معمولی

سیستم سخنگو

دارد

سیستم آموزش صوتی

دارد

سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده

دارد

لوازم و تجهیزات رایگان همراه دستگاه

شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمام پرندگان
سبد های هچ با قابلیت حمل و هچ کردن تمام پرندگان
نطفه سنج دقیق برای تشخیص تخم نطفه دار
کتاب آموزش جوجه کشی از طیور 300 صفحه
دفترچه راهنمای کامل اموزشی

 

ویژگی های دستگاه جوجه کشی 2016 تایی

بدنه پی وی سی ضد رطوبت با قابلیت نظافت آسان
دستگاه جوجه کشی 2016 تایی سوپر مینیاتور به بدنه پی وی سی  PVC مجهز شده است.
یکی از دلایل برتری دستگاه جوجه کشی بدنه PVC قابلیت شستشوی آسان و بدون دردسر آن می باشد. این خصوصیت باعث عدم رشد انواع بیماری و باکتری میگردد و ماشین جوجه کشی 2016 سوپرمینیاتور را به بالاترین حد میزان درصد جوجه گیری میرساند.
استفاده از بدنه پی وی سی دارای ویژگی ها و برتری های بیشماری نسبت به بدنه فلزی می باشد این خصوصیات عبارتند از : دوام و طول عمر بالا ، عدم زنگ زدگی ، عدم اتلاف انرژی داخل دستگاه جوجه کشی و …
درب این دستگاه علاوه بر ساختار پی وی سی به شیشه ای از جنس پلی کربنات نیز مجهز گردیده است. شیشه پلی کربنات مانع نفوذ اشعه های مضر خورشیدی به داخل دستگاه جوجه کشی میگردد. همچنین دوام شیشه پلی کربنات در مقابل ضربه بسیار بالا می باشد.

مجهز به سیستم ستر – هچر همزمان
قابلیت ستر هچر همزمان دستگاه جوجه کشی  2016 تایی سوپر مینیاتور این امکان را به شما میدهد تا تخم های نطفه دار تازه را با در نظر داشتن ظرفیت دستگاه جوجه کشی روزانه داخل ماشین جوجه کشی قرار دهد و بدون نگرانی از کهنه شدن آنها اقدام به جوجه کشی نماید .

استفاده شده از حسگر کنترل دمای ساخت سوئیس
این دستگاه جوجه کشی به سنسور دقیق SHT Sensirion ساخت کشور سوئیس مجهز می باشد. این سنسور دقیقترین حسگر کنترل رطوبت می باشد. استفاده از سنسور نامبرده در ساخت ماشین جوجه کشی 2016 تایی ، سبب کاهش میزان تلفات تخم های نطفه دار بر اثر خطاهای دمایی گردیده است.

سیستم سخنگو و راهنمای صوتی
سیستم سخنگو و راهنمای جوجه کشی بیشتر برای افرادی که تجربه کافی از مبحث جوجه کشی ندارند بسیار کاربردی می باشد. این سیستم از زمان روشن کردن دستگاه تا زمان اتمام دوره هچ و خروج جوجه ها از تخم بصورت کاملاً صوتی مراحل جوجه کشی ، همچنین استفاده از ماشنی جوجه کشی را برای شما آموزش میدهد.

سیستم انتخاب پرنده
سیستم انتخاب پرنده جهت استفاده آسان از دستگاه جوجه کشی ایجاد شده است . این سیستم بصورت اتوماتیک تمامی مقادیر مهم جوجه کشی مانند دما ، رطوبت و میزان اکسیژن را روی ماشین جوجه کشی شما اعمال خواهد نمود.
قابلیت روزشمار جوجه کشی
روزشمار جوجه کشی ماشین جوجه کشی 2016 تایی جهت سهولت در امر محاسبات روزهای دوره جوجه کشی بوجود آمده است. این قابلیت باعث کاهش میزان خطای انسانی در محاسبه تعداد روزهای گذشته از ستر و دوره هچر میگردد .

کارکرد با باتری خودرو
دستگاه جوجه کشی 2016 تایی به قابلیت کارکرد با باتری درصورت نبود برق برخوردار می باشد. قابلیت ذکر شده این امکان را به خریدار میدهد تا در صورت پیشامد خطر قطعی برق بتواند بکمک اینورتر برق و باتری خودرو انرژی مورد نیاز دستگاه جوجه کشی خود را تامین نماید.
مجهز به رطوبت ساز التراسونیک
ماشین جوجه کشی 2016 تایی سوپرمینیاتور برای تامین رطوبت محفظه دستگاه جوجه کشی از سیستم رطوبت ساز التراسونیک استفاده میکند. استفاده از رطوبت ساز التراسونیک بجای ظرف آب باعث افزایش راندمان جوجه کشی خواهد شد.

مجهز به شانه های همه کاره
دستگاه جوجه کشی 2016 تایی به شانه های سایزیک مجهز می باشد. این شانه ها امکان جوجه کشی از تخم های نطفه دار تمامی پرندگان را به خریدار میدهد. خرید شانه جوجه کشی برای انواع طیور هزینه زیادی را برای شما در بر خواهد داشت. اما با شانه های سایز یک گروه صنعتی اسکندری شما میتوانید بدون پرداخت هزینه اضافه از هر نوع پرنده بدون در نظر گرفتن اندازه آن جوجه کشی نمایید.

آدرس کارخانه :
ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوار مهارت واحدهای 11 و 19 و 20
آدرس فروشگاه مرکزی کارخانه :
ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری
تماس با کارشناسان رسمی گروه صنعتی اسکندری  :
فروش تهران۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
۰۹۱۲۶۷۵۶۱۴۵
دفتر فروش تهران
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
کارشناسان فروش کارخانه
۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
۰۴۴-۳۲۳۴۱۷۹۶
۰۴۴-۳۲۳۴۶۶۱۲

۰۴۴-۳۲۳۷۹۱۸۸
مدیریت فروش
۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲