صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

هیتر شرکت کولاک گستر یزد

هیتر های سری KGساخت شرکت کولاک گستر یزد http://www.kgy.ir

هیتر های سری KG بک سیستم گرمایشی منحصر بفرد با بالاترین سطح گرمایشی و بازده فوق العاده بالا است که با عنوان مدل KG140 ، KG120، Kg100 به بازار عرضه میشود.
این نوع هیتر ها از لحاظ کیفیت از محصولات برتر برند KGY می باشد که شماره ثبت اختراع 54173 را گرفته است.
هیتر های سری KG ، با مصرف سوخت کم و مجهز بودن به دمپر اتوماتیک در جهت جلوگیری از اتلاف انرژی ، از جمله محصولاتی است که در مصرف سوخت و صرفه جویی آن بسیار کارآمد است.
ویژگی های ظریف و منحصربفرد محصولات کولاک گستر این محصولات را نسبت به سایر هیتر ها برتری داده است.
هیتر های KG با راندمان بالای 92 درصد از محصولات پیشتاز در صنعت می باشد.
این محصول به مدت 24 ماه شامل گارانتی میشود.

مشخصات فنی بزودی ارائه می گردد
نقد کارشناسان ما بزودی ارائه می گردد

هیترهای WA ساخت شرکت کولاک گستر یزد http://www.kgy.ir

هیتر WA ، قابلیت ایجاد 70 -75 درجه اختلاف دما را از ورودی هیتر تا خروجی آن دارد. یعنی دمای -40 درجه را به دمای مناسب جهت جوجه ریزی تبدیل میکند. دارای بالاترین سطوح حرارتی در بخش دیگ و مبدل حرارتی، نسبت به هیتر های معمول است که باعث کاهش مصرف سوخت و افزایش راندمان تا 92 درصد طبق تاییدیه سازمان صنایع گسترش ایران میگردد.
این محصول به مدت 24 ماه شامل گارانتی میشود.

مشخصات فنی بزودی ارائه می گردد
نقد کارشناسان ما بزودی ارائه می گردد

هیتر موشکی (جت هیتر) ساخت شرکت کولاک گستر یزد http://www.kgy.ir

هیتر موشکی یا جت هیتر ها یکی از شیوه های نوین گرمایش در جهان می باشند. این هیتر ها در دو مدل اگزوز دار و بدون اگزوز تولید می شوند. قیمت مناسب و بازدهی بالای این محصول مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. این هیتر ها در اشکال و اندازه های متفاوتی تولید می شوند جت هیتر های موشکی شرکت کولاک گستر یزد در سه سایز 55 و 60 و F60 تولید می شوند. سیستم کوره به کار رفته در دو مدل 55 و 60 از نوع شعله مستقیم (Direct Flame) می باشد، بدین معنی که شعله ایجاد شده در کوره پس از برخورد به سطوح دیگ و گرم کردن آن ها به درون سالن وارد می شوند و تمامی انرژی حاصل از سوختن گازوئیل یا گاز را به سالن منتقل می کنند. در ادامه این حرکت فن محوری با راه اندازی مستقیم (Direct Drive) در پشت سیستم ،هوای خنک را از بیرون می گیرد و پس از برخورد این هوا با کوره دمای آن بالا رفته و وارد سالن می شود. بدین گونه تمامی انرژی تولید شده از احتراق به سالن وارد می شود و می توان مدعی بازدهی 100 در صدی در این نوع هیترها شد. جت هیتر های موشکی شرکت کولاک گستر یزد در سه مدل 55، 60 و F60 ساخته می شوند که در سه مدل حاضر تنها مدل F60 مجهز به اگزوز می باشد و دوتای دیگر از نوع شعله مستقیم هستند.

مشخصات فنی بزودی ارائه می گردد
نقد کارشناسان ما بزودی ارائه می گردد

هیتر سوپر ۱۰۰ KGساخت شرکت کولاک گستر یزد http://www.kgy.ir

هیتر سوپر ۱۰۰ KG اگزوزدار یکی از دمنده‌های هوای گرم کولاک گستر است که کارایی خود را در طول بیش از سه دهه کارکرد خود نشان داده‌اند. سوپر ۱۰۰ KG می‌تواند در ترکیب با ترموستات و دیگر کاربردهای واحد کنترل مانند سیستم هشدار در مواقع خطا با ریست دستی به صورت اتوماتیک به کار خود ادامه دهد. برای افزایش بازدهی این هیتر نسبت به هیترهای مشابه و تضمین کیفیت آن، تجهیزات ایمنی و سیستم‌های به کار رفته در این هیتر همگی مطابق با به‌روزترین استانداردهای روز جهان هستند. نتایج پژوهش‌های آزمایشگاه‌های اروپا و آمریکا بیانگر مزایای اقتصادی و عملکردی دمنده‌های هوای گرم اگزوزدار داخل سالنی در مقایسه با جت هیترهای بدون اگزوز است

مشخصات فنی بزودی ارائه می گردد
نقد کارشناسان ما بزودی ارائه می گردد