صنعت افزار

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

دستگاه میلگردبر هیدرولیک شرکت فارس قالب

نیروی این دستگاه ها توسط موتور الکتریکی و پمپ هیدرولیک ایجاد می گردد. استهلاک و صدای کم جهت صرفه جویی در هزینه ها و سهولت کار با آن از ویژگی های برجسته این دستگاه ها می باشد که مطابق با نیاز مشتری در سایزهای مختلف طراحی و ساخته شده است. از این دستگاه ها می توان در کارخانه های نورد، کشش، پیچ سازی و کارگاه های ساختمانی و سد سازی بهره برد .لازم به ذکر است دستگاه های فوق به دو صورت اتوماتیک (با تابلو برق) و دستی بسته به نیاز مشتری تولید می شود.

ساخت شرکت فارس قالب http://www.farsghaleb.ir

دستگاه های میلگردبر سنگین جهت استفاده در پروژه های سنگین و کارخانه های فورج ساخته شده اند. دستگاه های میلگردبر فوق به دو صورت مکانیک و هیدرولیک طراحی شده است. تیغه تعبیه شده در این دستگاه ها جهت استهلاک و هزینه کمتر به صورت دو تکه ساخته شده است. لازم به ذکر است که برای جلوگیری از تغییر شکل مفتول در هنگام برش می توان از نوعی تیغه با طراحی خاص نیز استفاده کرد.

مشخصات فنی بزودی ارائه میگردد
نقد کارشناسان ما بزودی ارائه می گردد

ساخت شرکت فارس قالب http://www.farsghaleb.ir

دستگاه میلگردبر هیدرولیک MHN36 یکی از جدیدترین تولیدات شرکت فارس قالب می باشد که با استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا طراحی و تولید گردیده است. قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه یکی از مهمترین مزیت های این مدل از میلگربرها می باشد. این دستگاه می تواند میلگرد تا قطر ۳۶ میلیمتر را برش دهد. در این مدل با توجه به طراحی خاص آن امکان حمل و نقل آسان توسط کاربر فراهم گردیده است. نیروی این دستگاه ها توسط موتور الکتریکی و پمپ هیدرولیک ایجاد می گردد. استهلاک و صدای کم جهت صرفه جویی در هزینه ها و سهولت کار با آن از ویژگی های برجسته این دستگاه ها می باشد که مطابق با نیاز مشتری در سایزهای مختلف طراحی و ساخته شده است. از این دستگاه ها می توان در کارخانه های نورد، کشش، پیچ سازی و کارگاه های ساختمانی و سد سازی بهره برد .لازم به ذکر است دستگاه های فوق به دو صورت اتوماتیک (با تابلو برق) و دستی بسته به نیاز مشتری تولید می شود.

مشخصات فنی بزودی ارائه میگردد
نقد کارشناسان ما بزودی ارائه می گردد