شرکت ایمن شتاب روز

تجهیزات صنعتی و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

5s – نظام آراستگی

امیدواریم مکان مناسبی برای افزایش دانش سازمان شما در خصوص نظام آراستگی 5s بوجود آوریم

لطفا نیازهای خود را در خصوص چگونگی پیاده سازی 5s نظام آراستگی برای ما بطور شفاف بیان نمایید

5s که در ایران با نامهایی همچون نظام آراستگی یا 5سین آراستگی یا 7 سین آراستگی ، شناخته میشود روشی بسیار ساده و مشخص است که تنها با کمی خلاقیت و استعداد میتوان گامهای بسیار خوبی را در جهت پیاده سازی آن برداشت. این تکنیک در صورتی که با تجربه آمیخته شود در جهت بهبود هر سیستم و صنعتی ، معجزه خواهد نمود و از مواردی که میتوان به عنوان ناملایمت های در سر راه پیاده سازی این تکنیک یاد کرد ، سختی تغییرات ذهن ها و سرمایه می باشد. به اطمینان نموده و از تجربه تیم خلاق و باتجربه ما بصورت یک جلسه رایگان استفاده ببرید.
لطفا نیازهای خود را جهت مشاوره ، پیاده سازی و اجرای 5s برای ما بطور شفاف بیان نمایید..

6 دیدگاه برای “5s – نظام آراستگی

 1. سلام.
  در مورد پیاده سازی 5S فعالیت دارید؟
  میشه لطف کنید در مورد آراستگی محیط کار مطلب بذارید!؟
  چطوری میشه از خدمات شرکت شما استفاده‌ کرد؟

  1. با سلام
   دوست عزیز ضمن سپاس از طرح موضوع به اطلاع میرسانم شرکت صنعت افزار گستر و پرسنل ما در زمینه نظام اراستگی محیط کار 5s یا هفت سین آراستگی تجارب بسیار ارزشمندی طی سالیان گذشته کسب نموده اند و در حال حاضر نیز از جمله اهداف کلیدی شرکت فعالیت در این زمینه می باشد و چندین پروژه نیز در دست اقدام می باشد که به لحاظ عدم تمایل کار فرما جز در مباحث آموزشی قادر به بیان عمومی آن نمی باشیم.
   همچنین این نوید را به همراهان و همکاران گرامی میدهیم که بزودی قالب سایت تغییر و فضای مناسبی جهت ارائه مباحث و مقالات 5s ، pm ، tpm و سایر موضوعات مرتبط به همراه بیان تجارب ارزشمند در صنایع اختصاص خواهد یافت.
   در صورتی که نیاز به ارائه مشاوره ، آموزش ، پیاده سازی و یا درخواست آشنایی با این موضوعات را دارید می توانید از قسمت بنر بازدید رایگان 5s با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید
   سپاس از همراهیتان

 2. سلام و عرض ادب
  ضمن تشکر و تحسین بخاطر سایت عالی و هدف متعالی که دارید، در زمینه آموزش نظام آراستگی محیط کار به پرسنل شرکت ما، چگونه می توانیم در خدمت شما باشیم؟
  عظیم زاده
  مدیر منابع انسانی شرکت گازفرایند دژآسا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *